Ştiri

Alegeri prezidentiale 2019, primul tur - cum s-a votat in Tara Binsului

13.11.2019 12:57
 Duminica, 10 noiembrie 2019, au avut loc alegeri pentru presedintele Romaniei. Din cei 14 candidati, primii doi se vor infrunta in turul al doilea. Acestia sunt Klaus Johanis si Viorica Dancila. Situatia pe tara, la nivelul judetului si cateva date despre cum s-a votat in Tara...

FOTBAL BIHOREAN - REZULTATE

11.11.2019 09:07
La sfarsitul saptamanii s-au desfasurat meciurile etapei a 12-a in Liga a 4-a. In ultimul esalon, Liga a 5-a, s-au jucat meciurile restante, in Seria 1, respectiv meciurile din penultima etapa a turului, in Seria a 2-a. Rezultate Liga a 4-a Sâmbătă, Crișul Aleșd – CS Mădăras 1-2 Au marcat: Buda...

Fotbal bihorean - Rezultatele etapei a 11-a in Liga a 4-a si in Liga a 5-a

04.11.2019 17:17
Liga a 4-a CAO Oradea – Crişul Sântandrei 4-0 (3-0) Au marcat: M. Hosu 15, 42, Sg, Ciocan 25, Al. Lezeu 55 Viitorul Borş – CS Săcueni 6-0 (3-0) Au marcat: S. Zadori 9, 45, 78, Waritz 29, 59, T. Popa 67 Crişul Aleşd – Foresta Tileagd 0-1 (0-1) A marcat: Ad. Popa 18 CS Mădăras – CSO Ştei 1-5...

Fotbal bihorean - Programul etapei a 11-a

01.11.2019 19:58
Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 ACS CAO 1910 Oradea - Crişul Sântandrei Universitatea Oradea - CSC Sânmartin 2 Ora 12.00 Crişul Aleşd - Foresta Tileagd Ora 12.30 Viitorul Borş - CS Săcueni Ora 14.00 CS Mădăras - CSO Ştei Unirea Valea Mihai – CSM Olimpia Salonta   Duminica Ora 14.00 CS...

Fotbal judetean - Rezultate

28.10.2019 07:50
Liga a 4-a Sambata CS Săcueni – CAO Oradea 1-5 Au marcat: Mare 67/Mare 21ag, Hosu 33, 84, Lezeu 38, Costea 81 CSO Ştei – Unirea Livada 1-2 Marcatori: Mândru 19/Laslău 24, 84 Olimpia Salonta – Viitorul Borş 1-5 Au marcat: Perț 1/Em. Zadori, 10, 60, S. Zadori 48, Wartitz 90, Petricău 90+2 CS Oşorhei...

Fotbal judetean - Programul etapei a 10-a

26.10.2019 09:32
Programul etapei a 10-a Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 CS Săcueni – CAO Oradea CSO Ştei – Unirea Livada Ora 13.00 CSM Olimpia Salonta – Viitorul Borş CS Oşorhei – Crişul Aleşd CS Diosig – Universitatea Oradea Duminica Ora 13.00 CSC Sânmartin II – Unirea Valea lui Mihai Ora 14.00 Crişul Sântandrei...

Fotbal Bihorean - Rezultate

22.10.2019 09:35
Rezultate etapa a 9-a - Liga a 4-a CAO Oradea – Olimpia Salonta 5-1 (3-1) Au marcat: Blăgea 4, M. Hosu 13, Sg. Ciocan 37, P. Gânţe 79, 85 / C. Şipoş 40   Universitatea Oradea – CSO Ştei 1-1 (1-0) Au marcat: M. Şandra 44 / Dr. Pele 60 penalty   Viitorul Borş – CSC Sânmartin II 3-0 (1-0) Au...

Cupa Mondiala de Rugby 2019 - Sferturi de finala

19.10.2019 07:59
Cupa Mondiala de Rugby care se desfasoara in Japonia a ajuns in faza sferturilor de finala.   Sferturi de finală 19 septembrie, ora 10.15 Anglia - Australia ora 13.15 Noua Zeelanda - Irlanda 20 septembrie, ora 10.15 Tara Galilor - Franta ora 13.15 Japonia – Africa de...

Fotbal bihorean - Programul etapei a 9-a

17.10.2019 16:37
Liga a 4-a – Programul etapei a 9-a Sambata, ora 11 ACS CAO 1910 Oradea – Olimpia Salonta, FC Universitatea Oradea – CSO Ştei, Viitorul Borş – CSC Sânmartin II, Ora 13 CS Bihorul Beiuş – CS Săcueni Ora 15 Crişul Aleşd – Crişul Sântandrei, Unirea Valea lui Mihai – CS Diosig Bihardioszeg, Duminica,...

Fotbal judetean - Rezultatele etapei a 8-a

14.10.2019 12:51
Liga a 4-a  CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai 2-0 Au marcat: Gruie 31, Pirtea 89   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 6-2 Au marcat: . Şipoş 24, 69, 86, Perţ 49 din 11 m, Cr. Ţârlea 66, Varga 90+4 / Tipea 19, Raul Lasc 63   CS Oșorhei – CS Mădăras 3-1 Au marcat: Nino Ban 18, Paul...
Elemente: 1 - 10 din 1156
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

12.10.2019 08:49
Liga a 4-a – Programul etapei a 8-a Sâmbătă, 12 octombrie Ora 11:00 CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai Ora 13:00 Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș CS Oșorhei – CS Mădăras CS Diosig – Viitorul Borș Ora 14:00 CSC Sânmartin – CAO Ora 15:00 CS Săcueni – Crișul Aleșd Duminică, 13 octombrie Ora 13:00...

Fotbal judetean - Rezultate din Liga a 4-a si din Liga a 5-a

07.10.2019 08:54
In Liga a 4-a CS Bihorul Beius a preluat ``lanterna rosie`` dupa infrangerea suferita acasa in fata celor de la Sanmartin. Steiul a pierdut cu scor de tenis in meciul de la Bors jucat miercuri in prologul etapei. In Seria a doua din Liga a 5-a Gloria Beius s-a impus in deplasarea de la Rosia. Jocul...

Fotbal judetean - Program jocuri

04.10.2019 13:55
Liga a 4-a – Programul etapei a 6-a CS Viitorul Borş - CSO Ştei 6-0 (3-0) - s-a jucat miercuri Marcatori: Kiss M. 13, Zadori S. 31, 77, V. Petricău 36, 70, Zadori E. 86 La juniori: 0-5. SÂMBĂTĂ Ora 11.00:  ACS CAO 1910 Oradea - CS Diosig Ora 13.00 Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta Ora...

Fotbal judetean - Rezultate

30.09.2019 13:15
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 6-a Sambata CSO Ştei – ACS CAO 1910 Oradea 1-2 Marcatori: C. Mândru 59 / P. Blăgea 37, M. Hosu 70   FC Universitatea Oradea – Unirea Valea lui Mihai 2-3 Marcatori: D. Gavrilaş 7, V. Pop 81 / Fl. Lazăr 2, R. Crişan 39 penalty, Al. Gego 63   CS Diosig – CS...

Fotbal judetean - Program jocuri

27.09.2019 12:13
Liga a 4-a - Programul etapei a 6-a Sambata, ora 11 CSO Ştei - CAO Oradea Universitatea Oradea - Unirea Valea lui Mihai Ora 13 CS Diosig - CS Bihorul Beius Ora 17 Olimpia Salonta - Foresta Tileagd CS Săcueni - CS Oşorhei Duminica,ora 10 Unirea Livada - Viitorul Borş Ora 15 CSC Sânmartin -...

Fotbal judetean - Rezultate

23.09.2019 19:49
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 5-a Sambata, CS Mădăras - Unirea Valea lui Mihai 6-1 Viitorul Borş - Universitatea Oradea 2-1 CAO Oradea - Unirea Livada 2-1 Crişul Aleşd - CS Diosig 2-3 CS Oşorhei - Olimpia Salonta 4-1 Duminica, CS Bihorul Beius – CSO Ştei 0-2 Foresta Tileagd – CSC Sânmartin...

Fotbal judetean - Program jocuri

20.09.2019 08:00
Liga a 4-a - Programul etapei a 5-a Sambata, ora 11:00 CS Viitorul Borş – FC Universitatea Oradea Clubul Sportiv Oşorhei – CSM Olimpia Salonta ora 15:00 Crişul Aleşd – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 CS Mădăras – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – Unirea Embrak Livada Duminica, ora...

Fotbal judetean - Rezultate

16.09.2019 20:03
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, FC Univ Oradea - CAO Oradea 0-4 CSO Ştei - Crişul Aleşd 6-0 CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd 6-0 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş 4-2 CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei 0-0 CS Săcueni - CS Mădăras...

Snooker - Ronnie O`Sullivan a castigat Shanghai Masters

15.09.2019 20:21
Ronnie O`Sullivan a  castigat cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai, dupa ce a trecut, in finala de Shaun Murphy cu 11-9. Este al treilea titlu consecutiv adjudecat de Ronnie.  Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day....

Snooker - Shanghai Masters

12.09.2019 09:57
Cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai se desfasoara in aceste zile in China. Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day. Editia din 2018 a fost castigate de Ronnie O`Sullivan, invingator in fata lui Barry Hawkins cu 11-9. `The...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>