Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

20.09.2019 08:00
Liga a 4-a - Programul etapei a 5-a Sambata, ora 11:00 CS Viitorul Borş – FC Universitatea Oradea Clubul Sportiv Oşorhei – CSM Olimpia Salonta ora 15:00 Crişul Aleşd – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 CS Mădăras – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – Unirea Embrak Livada Duminica, ora...

Fotbal judetean - Rezultate

16.09.2019 20:03
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, FC Univ Oradea - CAO Oradea 0-4 CSO Ştei - Crişul Aleşd 6-0 CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd 6-0 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş 4-2 CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei 0-0 CS Săcueni - CS Mădăras...

Snooker - Ronnie O`Sullivan a castigat Shanghai Masters

15.09.2019 20:21
Ronnie O`Sullivan a  castigat cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai, dupa ce a trecut, in finala de Shaun Murphy cu 11-9. Este al treilea titlu consecutiv adjudecat de Ronnie.  Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day....

Snooker - Shanghai Masters

12.09.2019 09:57
Cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai se desfasoara in aceste zile in China. Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day. Editia din 2018 a fost castigate de Ronnie O`Sullivan, invingator in fata lui Barry Hawkins cu 11-9. `The...

Fotbal bihorean - Program jocuri Liga a 4-a si Liga a 5-a

12.09.2019 09:42
Liga a 4-a - Programul etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, ora 11.00 FC Univ Oradea - CAO Oradea CSO Ştei - Crişul Aleşd CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd Ora17:00 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei CS Săcueni - CS Mădăras Duminica, 15...

Fotbal bihorean - Rezultate

09.09.2019 07:32
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, CAO – Unirea Valea lui Mihai 3-0 Au marcat: Sg. Ciocan 44, Costea 57, Letan 85   CS Oșorhei – CS Diosig 3-3 Au marcat: Suciu 30, 49, Ban 56/Iacob 16, 48, Samuilă 65 ag   Crișul Aleșd – Unirea Livada 2-1 Au marcat: Vlad Țap 16,...

Fotbal judetean - Programul etapei a 3-a

06.09.2019 17:24
Liga a 4-a - Programul etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, Ora 11 ACS CAO 1910 Oradea – CS Unirea Valea lui Mihai CS Oşorhei – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 Crişul Aleşd – Unirea Embrak Livada CS Săcueni – CSM Olimpia Salonta CS Mădăras – CS Viitorul Borş Duminica, 8 Sept, ora 17:00 CS Bihorul Beius...

Fotbal - Cupa Romaniei

04.09.2019 14:02
UPDATE - Rezultate Gloria Beiuș – Olimpia Salonta 6-0 Au marcat: Trip 6 pen, Rusu 20, Micle 38, Manea 81, 86, Marcu 87pen   AS Vadu Crișului – Viitorul Borș 0-1 A marcat: Cristi Tătar 72   CS Diosig – Crișul Sântandrei 0-4 Au marcat: Onaca 13, Kun 52, Petrila 62, R. Matei...

Fotbal judetean - Rezultate din etapa a doua

02.09.2019 15:12
Liga a 4-a  Joi, CSO Ștei – CS Oșorhei 2-1 Au marcat:  Mândru 45+1, Gheban 90+3/Sorin Ban 74   Sambata Viitorul Borș – CAO 0-5 Au marcat: Hosu 21, 61 84, 89, Sg. Ciocan 24 FC Universitatea – Crișul Aleșd 1-0 A marcat: Palinceak 90 Unirea Valea lui Mihai – Bihorul Beiuș 5-3 Au...

Fotbal judetean - Programul etapei a doua

29.08.2019 11:57
Meciurile etapei a 2-a din `fotbalul mic` se desfasoara pe parcursul a 4 zile. Primul joc are loc joi, la Stei, iar ultimele partide se vor juca duminica, de la ora 17. Echipele beiusene joaca sambata, CS Bihorul Beius de la ora 18, in deplasare la Valea lui Mihai, in timp ce Gloria va juca primul...
Elemente: 1 - 10 din 1140
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

24.05.2019 13:55
 Liga a 4-a Etapa a 28-a: Vineri, ora 18.00 (ora 16.00 – juniorii) CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta Sambata, ora 11.00 (ora 13.00 – juniorii) CSO Ştei - CSC Sânmartin CS Bihorul Beiuş - CS Diosig CS Viitorul Borş - Clubul Sportiv Oşorhei Ora 18.00 seniorii - Ora 16.00...

Fotbal judetean - meci restant din etapa a 27-a

23.05.2019 07:47
 Meciul din etapa a 27-a a Ligii  4-a dintre CSM Olimpia Salonta si Bihorul Beius s-a disputant miercuri, 22 mai, si s-a incheiat cu victoria beiusenilor care fac un pas mare de evitarea retrogradarii.   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 0-2 Au marcat: Alex Țipea 60, Laurențiu Alb...

Fotbal Judetean - Rezultate

20.05.2019 12:09
Liga a 4-a. Rezultate inregistrate in etapa a 27-a CSC Sânmartin – Crișul Sântandrei 4-1 Au marcat: Ovi Popa 5, 48, Ionuț Ban 83, Sorian 87/Sorin Ungur 70 (pen.)   CS Oșorhei – Unirea Valea lui Mihai 2-1 Au marcat: Andrei Șumălan 43, Paul Suciu 45+1/Lakatos Janos 34   CS Diosig – FC...

Rezultate inregistrate in etapa intermediara din Liga a 4-a

16.05.2019 08:20
Liga a 4-a. Etapa a 26-a Marți, 14 mai, FC Universitatea – Olimpia Salonta 3-2 Miercuri, 15 mai, Crișul Sântandrei – CS Mădăras 2-2 Crișul Aleșd – CAO Oradea 2-1 Unirea Livada – CSC Sânmartin 3-3 CSO Ștei – CS Diosig 8-0 Bihorul Beiuș – CS Oșorhei 0-0 Viitorul Borș – CS Săcueni 7-1 Unirea Valea...

Etapa intermediara in Liga a 4-a

14.05.2019 16:37
 Marti si miercuri se joaca partidele contand pentru etapa a 26-a in Liga a 4-a din Bihor.  Prologul etapei are loc marti de la ora 18 la Universitate unde vine Salonta, echipa aflata in zona ``nisipurilor miscatoare``. Echipele din Tara Binsului, si ele in pericol de retrogradare,...

Fotbal judetean - Rezultate

14.05.2019 09:04
Liga a 4-a. Etapa a 25-a CSC Sânmartin – Crișul Aleșd 10-1 Au marcat: Sergiu Pop 19, 34, 44, 47, 55 Nogo 13, Szabados 5, Ov. Popa 70, Alex Pintea 76, Cuc 89/ Țap 20   CS Oșorhei – FC Universitatea 2-1 Au marcat: Paul Suciu 44, Cristi Fitero 79/Daniel Gavrilaș 47   CS Diosig – Crișul...

Fotbal judetean - Program meciuri

10.05.2019 09:51
Liga a 4-a. Etapa a 25-a Sambata, 11 mai Ora 11 CSC Sânmartin – Crişul Aleşd CSM Olimpia Salonta – CSO Ştei ora 16 CS Diosig Bihardioszeg – CSC Crişul Sântandrei Clubul Sportiv Oşorhei – FC Universitatea Oradea ora 18 CS Săcueni – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – CS Viitorul...

Snooker - Campionatul Mondial 2019

10.05.2019 09:43
 Englezul Judd Trump este noul campion mondial la snooker dupa ce l-a invins categoric pe John Higgins, scor 18-9, in finala Campionatului Mondial editia 2019 desfasurata in teatrul Crucible, din Sheffield.  Înainte de finală, Trump a avut o premoniție: "Cred că, în mintea...

Fotbal judetean - Rezultate

06.05.2019 16:09
Liga a 4-a. Etapa a 24-a CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea 4-0 Marcatori: Sorian 7, Ionuț Ban 35, Szabadoș 64, Sergiu Pop 76   CSO Ştei - CS Oşorhei 1-0 Marcator: Dr. Pele 41   CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni 2-1 Marcatori: Mândru 62, R. Bogdan 90+1/Cr. Jurcă 80   Crişul Aleşd - CS...

Fotbal judetean - Program jocuri

03.05.2019 13:47
Liga a 4-a. Etapa a 24-a Sambata Ora 11.00  - ora 13.00 juniorii CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea CSO Ştei - CS Oşorhei CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni Ora 16.00  - ora 18.00 juniorii Crişul Aleşd - CS Mădăras Ora 18.00 - ora 16.00 juniorii Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Borş Duminica Ora...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>