Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

 Liga a 4-a Etapa a 28-a: Vineri, ora 18.00 (ora 16.00 – juniorii) CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta Sambata, ora 11.00 (ora 13.00 – juniorii) CSO Ştei - CSC Sânmartin CS Bihorul Beiuş - CS Diosig CS Viitorul Borş - Clubul Sportiv Oşorhei Ora 18.00 seniorii - Ora 16.00...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - meci restant din etapa a 27-a

 Meciul din etapa a 27-a a Ligii  4-a dintre CSM Olimpia Salonta si Bihorul Beius s-a disputant miercuri, 22 mai, si s-a incheiat cu victoria beiusenilor care fac un pas mare de evitarea retrogradarii.   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 0-2 Au marcat: Alex Țipea 60, Laurențiu Alb...
Citeşte mai mult

Fotbal Judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Rezultate inregistrate in etapa a 27-a CSC Sânmartin – Crișul Sântandrei 4-1 Au marcat: Ovi Popa 5, 48, Ionuț Ban 83, Sorian 87/Sorin Ungur 70 (pen.)   CS Oșorhei – Unirea Valea lui Mihai 2-1 Au marcat: Andrei Șumălan 43, Paul Suciu 45+1/Lakatos Janos 34   CS Diosig – FC...
Citeşte mai mult

Rezultate inregistrate in etapa intermediara din Liga a 4-a

Liga a 4-a. Etapa a 26-a Marți, 14 mai, FC Universitatea – Olimpia Salonta 3-2 Miercuri, 15 mai, Crișul Sântandrei – CS Mădăras 2-2 Crișul Aleșd – CAO Oradea 2-1 Unirea Livada – CSC Sânmartin 3-3 CSO Ștei – CS Diosig 8-0 Bihorul Beiuș – CS Oșorhei 0-0 Viitorul Borș – CS Săcueni 7-1 Unirea Valea...
Citeşte mai mult

Etapa intermediara in Liga a 4-a

 Marti si miercuri se joaca partidele contand pentru etapa a 26-a in Liga a 4-a din Bihor.  Prologul etapei are loc marti de la ora 18 la Universitate unde vine Salonta, echipa aflata in zona ``nisipurilor miscatoare``. Echipele din Tara Binsului, si ele in pericol de retrogradare,...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 25-a CSC Sânmartin – Crișul Aleșd 10-1 Au marcat: Sergiu Pop 19, 34, 44, 47, 55 Nogo 13, Szabados 5, Ov. Popa 70, Alex Pintea 76, Cuc 89/ Țap 20   CS Oșorhei – FC Universitatea 2-1 Au marcat: Paul Suciu 44, Cristi Fitero 79/Daniel Gavrilaș 47   CS Diosig – Crișul...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program meciuri

Liga a 4-a. Etapa a 25-a Sambata, 11 mai Ora 11 CSC Sânmartin – Crişul Aleşd CSM Olimpia Salonta – CSO Ştei ora 16 CS Diosig Bihardioszeg – CSC Crişul Sântandrei Clubul Sportiv Oşorhei – FC Universitatea Oradea ora 18 CS Săcueni – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – CS Viitorul...
Citeşte mai mult

Snooker - Campionatul Mondial 2019

 Englezul Judd Trump este noul campion mondial la snooker dupa ce l-a invins categoric pe John Higgins, scor 18-9, in finala Campionatului Mondial editia 2019 desfasurata in teatrul Crucible, din Sheffield.  Înainte de finală, Trump a avut o premoniție: "Cred că, în mintea...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 24-a CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea 4-0 Marcatori: Sorian 7, Ionuț Ban 35, Szabadoș 64, Sergiu Pop 76   CSO Ştei - CS Oşorhei 1-0 Marcator: Dr. Pele 41   CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni 2-1 Marcatori: Mândru 62, R. Bogdan 90+1/Cr. Jurcă 80   Crişul Aleşd - CS...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga a 4-a. Etapa a 24-a Sambata Ora 11.00  - ora 13.00 juniorii CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea CSO Ştei - CS Oşorhei CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni Ora 16.00  - ora 18.00 juniorii Crişul Aleşd - CS Mădăras Ora 18.00 - ora 16.00 juniorii Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Borş Duminica Ora...
Citeşte mai mult

Ştiri

Fotbal judetean - Lupta stransa in Seria a 2-a din Liga a 5-a

Liga a 4-a, etapa a 12-a   CS Bihorul Beius – CSM Olimpia Salonta 1-0 Marcator – R. Bogdan   CSO Ştei – CS Mădăras 2-0 (2-0) Au marcat: Raul Pirtea 25, Dumbrăveanu 37   FC Universitatea Oradea – CS Diosig Bihardioszeg 3-0 (0-0) Au marcat: Suwan 47, Nicorec 55   Unirea Embrak...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program

Liga a 4-a, etapa a 12-a Sambata, ora 11 CS Bihorul Beius – CSM Olimpia Salonta Teren: Francisc Matei; Arbitri: Dumuta Daniel, Moza Adina Florina si Marchica Francesco-Giuliano; Observator – Horia Buz   Unirea Embrak Livada – Crişul Aleşd CSO Ştei – CS Mădăras FC Universitatea Oradea – CS...
Citeşte mai mult

Fotbal bihorean - Rezultate

Liga a 4-a, etapa a 11-a   CSC Sînmartin – Unirea Livada 2-0 (0-0) Marcatori: I. Cuc 71, Sorian 86   Olimpia Salonta – FC Universitatea Oradea 2-1 (1-0) Marcatori: Paljanos 40, Perţ 70 / C. Coman 75   CS Diosig – CSO Ştei 2-1 (1-0) Marcatori: V. Mangra 33, Sg. Popa 72 / Dumbrăveanu...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program

Liga a 4-a, etapa a 11-a Sambata, ora 11:00 CSC Sânmartin – Unirea Embrak Livada Olimpia Salonta – FC Universitatea Oradea ora 12:00 CS Diosig Bihardioszeg – CSO Ştei ora 14:00 CAO Oradea – Crişul Aleşd CS Săcueni – Viitorul Borş Duminică, ora 12:00 CS Mădăras – Crişul Sântandrei ora 14:00 CS...
Citeşte mai mult

Fotbal bihorean - Rezultate din Liga a 4-a si din Liga a 5-a

Liga a 4-a, etapa a 10-a Sambata, Viitorul Borş -CAO 1910 Oradea 0-1 (0-1) A marcat: Sergiu Ciocan 41   Crişul Aleşd – CSC Sânmartin 2-3 Marcatori: /Sorian 87pen   CSO Ştei – CSM Olimpia Salonta 0-1 (0-1) Marcator - Sergiu Pintea 27   Universitatea Oradea  – CS Oşorhei 2-2...
Citeşte mai mult

De la 8 la infinit

 “Pentru a fi un fotbalist de succes trebuie să ai talent, dorinţa de a te realiza şi de a ajunge primul, caracter, încăpăţînare. Cam aşa este Ilie Balaci. Copil fiind, mi-au lipsit foarte multe şi am vrut să am cît mai multe... mai tîrziu” – jurnalul national   A fost numit sau...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Programul etapei a 10-a

Liga a 4-a, etapa a 10-a Sambata, ora 11 Crişul Aleşd – CSC Sânmartin CSO Ştei – CSM Olimpia Salonta FC Universitatea Oradea – Clubul Sportiv Oşorhei CS Bihorul Beius – CSC Dacia Gepiu CS Viitorul Borş – ACS CAO 1910 Oradea Ora 13 CS Unirea Valea lui Mihai – CS Săcueni Duminica, ora 15 Unirea...
Citeşte mai mult

Rezultate din ``fotbalul mic``

Liga a 4-a, etapa a 9-a Sambata CS Viitorul Borş – CS Unirea Valea lui Mihai 5-0 Marcatori: Borzescu 2, 74, ambele din penalty, Cr. Tătar 8, 89, Em. Zadori 90+2 CS Diosig Bihardioszeg – Unirea Embrak Livada 2-1 Marcatori: C. Paşca 25, S. Ianc 39 / Mihuţa 53   ACS CAO 1910 Oradea – CSC...
Citeşte mai mult

Etapa a 9-a in ``fotbalul mic``

Liga a 4-a, etapa a 9-a Sambata, ora 11 CS Viitorul Borş – CS Unirea Valea lui Mihai ora 13 CS Diosig Bihardioszeg – Unirea Embrak Livada Ora 15 ACS CAO 1910 Oradea – CSC Sânmartin CS Săcueni – CS Bihorul Beius Duminica, ora 11 CSM Olimpia Salonta – CSC Crişul Sântandrei ora 13 CS Mădăras – Crişul...
Citeşte mai mult

Subiect: Ştiri

Niciun comentariu găsit.

Comentariu nou