Ştiri

Fotbal judetean - Rezultate din etapa de Pasti

Liga a 4-a. Etapa a 23-a Olimpia Salonta – Unirea Livada 1-4 (1-2) Marcatori: Fl. Mintaş 31 / M. Pop 9, Lele 33, Floruţ 57, 68   CS Mădăras – CSC Sânmartin 0-7 (0-2) Marcatori: Sg. Pop 21, 75, 85, Vinter 41 autogol, Ov. Popa 61, Cuc 67, S. Nogo 79   CS Diosig – Crişul Aleşd 5-1...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 22-a Sambata CAO – CS Mădăras 4-1 Au marcat: Patrik Blagea 28, Sergiu Ciocan 34, Balogh 46, Pașca 84/Lezeu 83 Unirea Livada – CS Oșorhei 0-1 A marcat: Marcel Gal 42 CSO Ștei – CS Săcueni 1-0 A marcat: Andrei Gruie 78 FC Universitatea – Viitorul Borș 2-3 Au marcat: Alex Ilieș 16,...
Citeşte mai mult

Info AJF Bihor

Meciul Victoria Tulca – AS Unirea Oşorhei 2016, nedisputat deoarece echipa oaspete nu s-a prezentat, se omologhează cu scorul de 3-0 pentru Victoria Tulca, conf. TII, SIV, art. 79/1.  Unirea Oşorhei se sancţionează cu o penalitate de 500 lei, conf. TII, SIV, art. 79/1. Celelalte sanctiuni...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program

Liga a 4-a. Etapa a 22-a Sambata Ora 11.00 (Ora 13.00 juniorii) CS Bihorul Beiuş - Unirea Valea lui Mihai CAO 1910 - CS Mădăras CSC Sânmartin - CS Diosig Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta Unirea Livada - CS Oşorhei CSO Ştei - CS Săcueni Universitatea Oradea - Viitorul Borş Crişul Sântandrei...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 21-a CS Bihorul Beiuş – CAO 1910 Oradea 0-2  Marcatori: B. Laslău 60, Sg. Ciocan 79 CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras 2-0 Marcatori : V. Mangra 82, 89 Viitorul Borş – CSO Ştei 4-1  Marcatori: R. Giura 17, Waritz 26, T. Popa 29, Pechy 89 / Gruie 82 Olimpia...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program meciuri

Liga 4. Etapa a 21-a Sambata, 13 Aprilie 2019, Ora 11:00 CS Bihorul Beius – ACS CAO 1910 Oradea CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras Ora 13:00 CS Viitorul Borş – CSO Ştei Ora 15:00 CSM Olimpia Salonta – CSC Sânmartin Clubul Sportiv Oşorhei – Crişul Aleşd   ora 17:00 CS Unirea Valea lui Mihai –...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei 2-0 CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai 0-1 FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius 1-1 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg 3-3 Duminica, 7 Aprilie 2019, CS Mădăras – CSM Olimpia Salonta 2-0 Unirea...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, Ora 11 CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius ora  17 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg   Duminica, 7 Aprilie 2019, Ora 14 CS Mădăras – CSM Olimpia...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Bihorul Beiuș – CSO Ștei 0-0 Viitorul Borș – Unirea Livada 0-0 FC Universitatea – CAO 1-0 A marcat: Emad 43p CS Oșorhei – CS Mădăras 4-6 Au marcat: Ov. Jurcă 4, 59, Suciu 21, Norbi Gyori 32/Chișe 43, Petricău 69, 83, 88p, E. Pop 80, Kadar 90+4 Unirea Valea lui Mihai –...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Ora 11.00  - Ora 13.00 juniorii CS Bihorul Beiuş -  CSO Ştei Universitatea Oradea - CAO 1910 Oradea Ora 13.00  - Ora 15.00 juniorii CS Oşorhei - CS Mădăras (la Alparea) Viitorul Borş - Unirea Livada Unirea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei Ora 14.00...
Citeşte mai mult

Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

 Liga a 4-a Etapa a 28-a: Vineri, ora 18.00 (ora 16.00 – juniorii) CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta Sambata, ora 11.00 (ora 13.00 – juniorii) CSO Ştei - CSC Sânmartin CS Bihorul Beiuş - CS Diosig CS Viitorul Borş - Clubul Sportiv Oşorhei Ora 18.00 seniorii - Ora 16.00...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - meci restant din etapa a 27-a

 Meciul din etapa a 27-a a Ligii  4-a dintre CSM Olimpia Salonta si Bihorul Beius s-a disputant miercuri, 22 mai, si s-a incheiat cu victoria beiusenilor care fac un pas mare de evitarea retrogradarii.   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 0-2 Au marcat: Alex Țipea 60, Laurențiu Alb...
Citeşte mai mult

Fotbal Judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Rezultate inregistrate in etapa a 27-a CSC Sânmartin – Crișul Sântandrei 4-1 Au marcat: Ovi Popa 5, 48, Ionuț Ban 83, Sorian 87/Sorin Ungur 70 (pen.)   CS Oșorhei – Unirea Valea lui Mihai 2-1 Au marcat: Andrei Șumălan 43, Paul Suciu 45+1/Lakatos Janos 34   CS Diosig – FC...
Citeşte mai mult

Rezultate inregistrate in etapa intermediara din Liga a 4-a

Liga a 4-a. Etapa a 26-a Marți, 14 mai, FC Universitatea – Olimpia Salonta 3-2 Miercuri, 15 mai, Crișul Sântandrei – CS Mădăras 2-2 Crișul Aleșd – CAO Oradea 2-1 Unirea Livada – CSC Sânmartin 3-3 CSO Ștei – CS Diosig 8-0 Bihorul Beiuș – CS Oșorhei 0-0 Viitorul Borș – CS Săcueni 7-1 Unirea Valea...
Citeşte mai mult

Etapa intermediara in Liga a 4-a

 Marti si miercuri se joaca partidele contand pentru etapa a 26-a in Liga a 4-a din Bihor.  Prologul etapei are loc marti de la ora 18 la Universitate unde vine Salonta, echipa aflata in zona ``nisipurilor miscatoare``. Echipele din Tara Binsului, si ele in pericol de retrogradare,...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 25-a CSC Sânmartin – Crișul Aleșd 10-1 Au marcat: Sergiu Pop 19, 34, 44, 47, 55 Nogo 13, Szabados 5, Ov. Popa 70, Alex Pintea 76, Cuc 89/ Țap 20   CS Oșorhei – FC Universitatea 2-1 Au marcat: Paul Suciu 44, Cristi Fitero 79/Daniel Gavrilaș 47   CS Diosig – Crișul...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program meciuri

Liga a 4-a. Etapa a 25-a Sambata, 11 mai Ora 11 CSC Sânmartin – Crişul Aleşd CSM Olimpia Salonta – CSO Ştei ora 16 CS Diosig Bihardioszeg – CSC Crişul Sântandrei Clubul Sportiv Oşorhei – FC Universitatea Oradea ora 18 CS Săcueni – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – CS Viitorul...
Citeşte mai mult

Snooker - Campionatul Mondial 2019

 Englezul Judd Trump este noul campion mondial la snooker dupa ce l-a invins categoric pe John Higgins, scor 18-9, in finala Campionatului Mondial editia 2019 desfasurata in teatrul Crucible, din Sheffield.  Înainte de finală, Trump a avut o premoniție: "Cred că, în mintea...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a. Etapa a 24-a CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea 4-0 Marcatori: Sorian 7, Ionuț Ban 35, Szabadoș 64, Sergiu Pop 76   CSO Ştei - CS Oşorhei 1-0 Marcator: Dr. Pele 41   CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni 2-1 Marcatori: Mândru 62, R. Bogdan 90+1/Cr. Jurcă 80   Crişul Aleşd - CS...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga a 4-a. Etapa a 24-a Sambata Ora 11.00  - ora 13.00 juniorii CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea CSO Ştei - CS Oşorhei CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni Ora 16.00  - ora 18.00 juniorii Crişul Aleşd - CS Mădăras Ora 18.00 - ora 16.00 juniorii Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Borş Duminica Ora...
Citeşte mai mult

Subiect: Ştiri

Niciun comentariu găsit.

Comentariu nou