Ştiri

Fotbal judetean - Rezultate din etapa de Pasti

30.04.2019 16:30
Liga a 4-a. Etapa a 23-a Olimpia Salonta – Unirea Livada 1-4 (1-2) Marcatori: Fl. Mintaş 31 / M. Pop 9, Lele 33, Floruţ 57, 68   CS Mădăras – CSC Sânmartin 0-7 (0-2) Marcatori: Sg. Pop 21, 75, 85, Vinter 41 autogol, Ov. Popa 61, Cuc 67, S. Nogo 79   CS Diosig – Crişul Aleşd 5-1...

Fotbal judetean - Rezultate

22.04.2019 13:02
Liga a 4-a. Etapa a 22-a Sambata CAO – CS Mădăras 4-1 Au marcat: Patrik Blagea 28, Sergiu Ciocan 34, Balogh 46, Pașca 84/Lezeu 83 Unirea Livada – CS Oșorhei 0-1 A marcat: Marcel Gal 42 CSO Ștei – CS Săcueni 1-0 A marcat: Andrei Gruie 78 FC Universitatea – Viitorul Borș 2-3 Au marcat: Alex Ilieș 16,...

Info AJF Bihor

19.04.2019 07:36
Meciul Victoria Tulca – AS Unirea Oşorhei 2016, nedisputat deoarece echipa oaspete nu s-a prezentat, se omologhează cu scorul de 3-0 pentru Victoria Tulca, conf. TII, SIV, art. 79/1.  Unirea Oşorhei se sancţionează cu o penalitate de 500 lei, conf. TII, SIV, art. 79/1. Celelalte sanctiuni...

Fotbal judetean - Program

18.04.2019 15:34
Liga a 4-a. Etapa a 22-a Sambata Ora 11.00 (Ora 13.00 juniorii) CS Bihorul Beiuş - Unirea Valea lui Mihai CAO 1910 - CS Mădăras CSC Sânmartin - CS Diosig Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta Unirea Livada - CS Oşorhei CSO Ştei - CS Săcueni Universitatea Oradea - Viitorul Borş Crişul Sântandrei...

Fotbal judetean - rezultate

15.04.2019 08:36
Liga a 4-a. Etapa a 21-a CS Bihorul Beiuş – CAO 1910 Oradea 0-2  Marcatori: B. Laslău 60, Sg. Ciocan 79 CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras 2-0 Marcatori : V. Mangra 82, 89 Viitorul Borş – CSO Ştei 4-1  Marcatori: R. Giura 17, Waritz 26, T. Popa 29, Pechy 89 / Gruie 82 Olimpia...

Fotbal judetean - Program meciuri

12.04.2019 09:18
Liga 4. Etapa a 21-a Sambata, 13 Aprilie 2019, Ora 11:00 CS Bihorul Beius – ACS CAO 1910 Oradea CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras Ora 13:00 CS Viitorul Borş – CSO Ştei Ora 15:00 CSM Olimpia Salonta – CSC Sânmartin Clubul Sportiv Oşorhei – Crişul Aleşd   ora 17:00 CS Unirea Valea lui Mihai –...

Fotbal judetean - Rezultate

08.04.2019 17:21
Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei 2-0 CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai 0-1 FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius 1-1 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg 3-3 Duminica, 7 Aprilie 2019, CS Mădăras – CSM Olimpia Salonta 2-0 Unirea...

Fotbal judetean - Program jocuri

05.04.2019 19:54
Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, Ora 11 CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius ora  17 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg   Duminica, 7 Aprilie 2019, Ora 14 CS Mădăras – CSM Olimpia...

Fotbal judetean - Rezultate

01.04.2019 14:11
Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Bihorul Beiuș – CSO Ștei 0-0 Viitorul Borș – Unirea Livada 0-0 FC Universitatea – CAO 1-0 A marcat: Emad 43p CS Oșorhei – CS Mădăras 4-6 Au marcat: Ov. Jurcă 4, 59, Suciu 21, Norbi Gyori 32/Chișe 43, Petricău 69, 83, 88p, E. Pop 80, Kadar 90+4 Unirea Valea lui Mihai –...

Fotbal judetean - Program jocuri

29.03.2019 09:15
Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Ora 11.00  - Ora 13.00 juniorii CS Bihorul Beiuş -  CSO Ştei Universitatea Oradea - CAO 1910 Oradea Ora 13.00  - Ora 15.00 juniorii CS Oşorhei - CS Mădăras (la Alparea) Viitorul Borş - Unirea Livada Unirea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei Ora 14.00...
Elemente: 31 - 40 din 1140
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Ştiri

Fotbal judetean - Program jocuri

20.09.2019 08:00
Liga a 4-a - Programul etapei a 5-a Sambata, ora 11:00 CS Viitorul Borş – FC Universitatea Oradea Clubul Sportiv Oşorhei – CSM Olimpia Salonta ora 15:00 Crişul Aleşd – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 CS Mădăras – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – Unirea Embrak Livada Duminica, ora...

Fotbal judetean - Rezultate

16.09.2019 20:03
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, FC Univ Oradea - CAO Oradea 0-4 CSO Ştei - Crişul Aleşd 6-0 CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd 6-0 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş 4-2 CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei 0-0 CS Săcueni - CS Mădăras...

Snooker - Ronnie O`Sullivan a castigat Shanghai Masters

15.09.2019 20:21
Ronnie O`Sullivan a  castigat cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai, dupa ce a trecut, in finala de Shaun Murphy cu 11-9. Este al treilea titlu consecutiv adjudecat de Ronnie.  Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day....

Snooker - Shanghai Masters

12.09.2019 09:57
Cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai se desfasoara in aceste zile in China. Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day. Editia din 2018 a fost castigate de Ronnie O`Sullivan, invingator in fata lui Barry Hawkins cu 11-9. `The...

Fotbal bihorean - Program jocuri Liga a 4-a si Liga a 5-a

12.09.2019 09:42
Liga a 4-a - Programul etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, ora 11.00 FC Univ Oradea - CAO Oradea CSO Ştei - Crişul Aleşd CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd Ora17:00 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei CS Săcueni - CS Mădăras Duminica, 15...

Fotbal bihorean - Rezultate

09.09.2019 07:32
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, CAO – Unirea Valea lui Mihai 3-0 Au marcat: Sg. Ciocan 44, Costea 57, Letan 85   CS Oșorhei – CS Diosig 3-3 Au marcat: Suciu 30, 49, Ban 56/Iacob 16, 48, Samuilă 65 ag   Crișul Aleșd – Unirea Livada 2-1 Au marcat: Vlad Țap 16,...

Fotbal judetean - Programul etapei a 3-a

06.09.2019 17:24
Liga a 4-a - Programul etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, Ora 11 ACS CAO 1910 Oradea – CS Unirea Valea lui Mihai CS Oşorhei – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 Crişul Aleşd – Unirea Embrak Livada CS Săcueni – CSM Olimpia Salonta CS Mădăras – CS Viitorul Borş Duminica, 8 Sept, ora 17:00 CS Bihorul Beius...

Fotbal - Cupa Romaniei

04.09.2019 14:02
UPDATE - Rezultate Gloria Beiuș – Olimpia Salonta 6-0 Au marcat: Trip 6 pen, Rusu 20, Micle 38, Manea 81, 86, Marcu 87pen   AS Vadu Crișului – Viitorul Borș 0-1 A marcat: Cristi Tătar 72   CS Diosig – Crișul Sântandrei 0-4 Au marcat: Onaca 13, Kun 52, Petrila 62, R. Matei...

Fotbal judetean - Rezultate din etapa a doua

02.09.2019 15:12
Liga a 4-a  Joi, CSO Ștei – CS Oșorhei 2-1 Au marcat:  Mândru 45+1, Gheban 90+3/Sorin Ban 74   Sambata Viitorul Borș – CAO 0-5 Au marcat: Hosu 21, 61 84, 89, Sg. Ciocan 24 FC Universitatea – Crișul Aleșd 1-0 A marcat: Palinceak 90 Unirea Valea lui Mihai – Bihorul Beiuș 5-3 Au...

Fotbal judetean - Programul etapei a doua

29.08.2019 11:57
Meciurile etapei a 2-a din `fotbalul mic` se desfasoara pe parcursul a 4 zile. Primul joc are loc joi, la Stei, iar ultimele partide se vor juca duminica, de la ora 17. Echipele beiusene joaca sambata, CS Bihorul Beius de la ora 18, in deplasare la Valea lui Mihai, in timp ce Gloria va juca primul...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>