BEIUSEANUL - zi de zi in Tara Binsului


Ştiri

12.04.2019 09:18

Fotbal judetean - Program meciuri

Liga 4. Etapa a 21-a Sambata, 13 Aprilie 2019, Ora 11:00 CS Bihorul Beius – ACS CAO 1910 Oradea CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras Ora 13:00 CS Viitorul Borş – CSO Ştei Ora 15:00 CSM Olimpia Salonta – CSC Sânmartin Clubul Sportiv Oşorhei – Crişul Aleşd   ora 17:00 CS Unirea Valea lui Mihai – FC Universitatea...

—————

08.04.2019 17:21

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei 2-0 CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai 0-1 FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius 1-1 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg 3-3 Duminica, 7 Aprilie 2019, CS Mădăras – CSM Olimpia Salonta 2-0 Unirea Embrak Livada – CS...

—————

05.04.2019 19:54

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 20-a Sâmbata, 6 Aprilie 2019, Ora 11 CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius ora  17 CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg   Duminica, 7 Aprilie 2019, Ora 14 CS Mădăras – CSM Olimpia Salonta ora...

—————

01.04.2019 14:11

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Bihorul Beiuș – CSO Ștei 0-0 Viitorul Borș – Unirea Livada 0-0 FC Universitatea – CAO 1-0 A marcat: Emad 43p CS Oșorhei – CS Mădăras 4-6 Au marcat: Ov. Jurcă 4, 59, Suciu 21, Norbi Gyori 32/Chișe 43, Petricău 69, 83, 88p, E. Pop 80, Kadar 90+4 Unirea Valea lui Mihai – Crișul Sântandrei...

—————

29.03.2019 09:15

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 19-a SÂMBĂTĂ Ora 11.00  - Ora 13.00 juniorii CS Bihorul Beiuş -  CSO Ştei Universitatea Oradea - CAO 1910 Oradea Ora 13.00  - Ora 15.00 juniorii CS Oşorhei - CS Mădăras (la Alparea) Viitorul Borş - Unirea Livada Unirea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei Ora 14.00  - Ora 16.00...

—————

25.03.2019 10:25

Biatlon - final de sezon 2018 - 2019

Duminica, 24 martie, s-a incheiat sezonul de biathlon. Lupta pentru Globul mare de cristal s-a dat pana in ultima etapa in proba feminina, la masculin norvegianul Johanes Thignes Boe (foto) a dominat categoric aceasta editie. Probele de stafeta au fost adjudicate de Norvegia. A fost ultimul sezon pentru: Miki Roesch,...

—————

25.03.2019 09:44

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa a 18-a Sâmbătă, 23 martie CS Diosig – CS Oșorhei 2-3 Marcatori: Vali Mangra 63, Seres 89/Carlos Covaciu 55, Nino Ban 62, Norbi Gyori 85 CSC Sânmartin – CS Săcueni 4-0 Marcatori: Nogo 20, Sergiu Pop 34, Ionuț Ban 39, Sorian 72. CSO Ștei – FC Universitatea 4-0 Marcatori: Galea 57, 61, Pele 87, Pantea...

—————

22.03.2019 19:22

Fotbal judetean - Info AJF Bihor si program meciuri

INFO AJF Bihor SANCŢIUNI Liga a 4-a, după etapa a 17-a Mihoc Nicolae (CS Bihorul Beiuş), Bogdan Răzvan (CS Bihorul Beiuş), Popa Ovidiu (CSC Sânmartin), Pantea Ioan (CSO Ştei), Ferik Andrei (FC Universitatea Oradea), Micaş Adrian (Unirea Livada), Gego Alexandru (Unirea Valea lui Mihai), Cervinschi Ionuţ (CS Diosig...

—————

18.03.2019 11:11

Fotbal judetean - Rezultate

Liga 4. Etapa 17 FC Universitatea Oradea – Crișul Sântandrei 1-0 A marcat: Swan Emad 47(pen) Bihorul Beiuș – Unirea Livada 0-1 A marcat: Paul Mihuța 90 CSO Ștei – CAO 0-1 A marcat: Ciocan 56 CS Oșorhei – Olimpia Salonta 3-0 Au marcat: Suciu 44, Boca 54, Șumălan 90 Viitorul Borș – CSC Sânmartin 1-3 Au marcat: Andrei...

—————

14.03.2019 12:41

Fotbal judetean - Program meciuri

Program meciuri   Liga a 4-a, etapa a 17-a Vineri, ora 16.00 seniorii – ora 14.00 juniorii: Universitatea Oradea – Crişul Sântandrei Sambata Ora 11.00 seniorii – ora 13.00 juniorii CS Bihorul Beiuş – Unirea Livada CSO Ştei – CAO Oradea Ora 13.00 seniorii – ora 15.00 juniorii CS Oşorhei – Olimpia Salonta (la...

—————