LIGA 1 - PROGRAM TUR 2013-2914

Corona Braşov - Oţelul Galaţi

Universitatea Cluj - Petrolul Ploieşti

Pandurii Târgu Jiu - FC Braşov

Săgeata Năvodari - Gaz Metan Mediaş

ACS Poli Timişoara - Dinamo Bucureşti

FC Botoşani - CFR Cluj

FC Vaslui - Rapid Bucureşti 

Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu

Steaua Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

 

Etapa a II-a (27 iulie)

Oţelul Galaţi - Universitatea Cluj

Petrolul Ploieşti - Pandurii Târgu Jiu

FC Braşov - Săgeata Năvodari

Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui

CFR Cluj - ACS Poli Timişoara

Rapid Bucureşti  - Viitorul Constanţa

Astra Giurgiu - Steaua Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ - Corona Braşov

 

Etapa a III-a (3 august)

Corona Braşov - Astra Giurgiu

Universitatea Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ

Pandurii Târgu Jiu - Oţelul Galaţi

ACS Poli Timişoara - Gaz Metan Mediaş

FC Botoşani - Săgeata Năvodari

FC Vaslui - CFR Cluj

Viitorul Constanţa - Dinamo Bucureşti

Steaua Bucureşti - Rapid Bucureşti 

Petrolul Ploieşti - FC Braşov

 

Etapa a IV-a (10 august)

Săgeata Năvodari - ACS Poli Timişoara

Oţelul Galaţi - Petrolul Ploieşti

FC Braşov - FC Botoşani

Gaz Metan Mediaş - FC Vaslui

Dinamo Bucureşti - Steaua Bucureşti

CFR Cluj - Viitorul Constanţa

Rapid Bucureşti  - Corona Braşov

Astra Giurgiu - Universitatea Cluj

Ceahlăul Piatra Neamţ - Pandurii Târgu Jiu

 

Etapa a V-a (17 august)

Corona Braşov - Dinamo Bucureşti

Universitatea Cluj - Rapid Bucureşti 

Pandurii Târgu Jiu - Astra Giurgiu

ACS Poli Timişoara - FC Botoşani

FC Vaslui - Săgeata Năvodari

Viitorul Constanţa - Gaz Metan Mediaş

Steaua Bucureşti - CFR Cluj

Oţelul Galaţi - FC Braşov

Petrolul Ploieşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

 

 

Etapa VI-a (24 august)

Săgeata Năvodari - Viitorul Constanţa

FC Botoşani - FC Vaslui

FC Braşov - ACS Poli Timişoara

Gaz Metan Mediaş - Steaua Bucureşti

Dinamo Bucureşti - Universitatea Cluj

CFR Cluj - Corona Braşov

Rapid Bucureşti  - Pandurii Târgu Jiu

Astra Giurgiu - Petrolul Ploieşti

Ceahlăul Piatra Neamţ - Oţelul Galaţi

 

Etapa a VII-a (31 august)

Corona Braşov - Gaz Metan Mediaş

Universitatea Cluj - CFR Cluj

Pandurii Târgu Jiu - Dinamo Bucureşti

FC Vaslui - ACS Poli Timişoara

Viitorul Constanţa - FC Botoşani

Steaua Bucureşti - Săgeata Năvodari

Oţelul Galaţi - Astra Giurgiu

Petrolul Ploieşti - Rapid Bucureşti 

Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Braşov

 

Etapa a VIII-a (14 septembrie)

Săgeata Năvodari - Corona Braşov

ACS Poli Timişoara - Viitorul Constanţa

FC Botoşani - Steaua Bucureşti

FC Braşov - FC Vaslui

Gaz Metan Mediaş - Universitatea Cluj

Dinamo Bucureşti - Petrolul Ploieşti

CFR Cluj - Pandurii Târgu Jiu

Rapid Bucureşti  - Oţelul Galaţi

Astra Giurgiu - Ceahlăul Piatra Neamţ

 

Etapa a IX-a (21 septembrie)

Corona Braşov - FC Botoşani

Universitatea Cluj - Săgeata Năvodari

Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş

Viitorul Constanţa - FC Vaslui

Steaua Bucureşti - ACS Poli Timişoara

Oţelul Galaţi - Dinamo Bucureşti

Petrolul Ploieşti - CFR Cluj

Astra Giurgiu - FC Braşov

Ceahlăul Piatra Neamţ - Rapid Bucureşti 

 

Etapa a X-a (28 septembrie)

Săgeata Năvodari - Pandurii Târgu Jiu

ACS Poli Timişoara - Corona Braşov

FC Botoşani - Universitatea Cluj

FC Vaslui - Steaua Bucureşti

FC Braşov - Viitorul Constanţa

Gaz Metan Mediaş - Petrolul Ploieşti

Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

CFR Cluj - Oţelul Galaţi

Rapid Bucureşti  - Astra Giurgiu

 

Etapa a XI-a (5 octombrie)

Corona Braşov - FC Vaslui

Universitatea Cluj - ACS Poli Timişoara

Pandurii Târgu Jiu - FC Botoşani

Steaua Bucureşti - Viitorul Constanţa

Oţelul Galaţi - Gaz Metan Mediaş

Petrolul Ploieşti - Săgeata Năvodari

Rapid Bucureşti  - FC Braşov

Astra Giurgiu - Dinamo Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ - CFR Cluj

 

Etapa a XII-a (19 octombrie)

Săgeata Năvodari - Oţelul Galaţi

ACS Poli Timişoara - Pandurii Târgu Jiu

FC Botoşani - Petrolul Ploieşti

FC Vaslui - Universitatea Cluj

Viitorul Constanţa - Corona Braşov

FC Braşov - Steaua Bucureşti

Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ

Dinamo Bucureşti - Rapid Bucureşti 

CFR Cluj - Astra Giurgiu

 

Etapa a XIII-a (26 octombrie)

Corona Braşov - Steaua Bucureşti

Universitatea Cluj - Viitorul Constanţa

Pandurii Târgu Jiu - FC Vaslui

Oţelul Galaţi - FC Botoşani

Petrolul Ploieşti - ACS Poli Timişoara

Dinamo Bucureşti - FC Braşov

Rapid Bucureşti  - CFR Cluj

Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaş

Ceahlăul Piatra Neamţ - Săgeata Năvodari

 

Etapa a XIV-a (2 noiembrie)

Corona Braşov - FC Braşov

Săgeata Năvodari - Astra Giurgiu

ACS Poli Timişoara - Oţelul Galaţi

FC Botoşani - Ceahlăul Piatra Neamţ

FC Vaslui - Petrolul Ploieşti

Viitorul Constanţa - Pandurii Târgu Jiu

Steaua Bucureşti - Universitatea Cluj

Gaz Metan Mediaş - Rapid Bucureşti 

CFR Cluj - Dinamo Bucureşti

 

Etapa a XV-a (9 noiembrie)

Universitatea Cluj - Corona Braşov

Pandurii Târgu Jiu - Steaua Bucureşti

Oţelul Galaţi - FC Vaslui

Petrolul Ploieşti - Viitorul Constanţa

FC Braşov - CFR Cluj

Dinamo Bucureşti - Gaz Metan Mediaş

Rapid Bucureşti  - Săgeata Năvodari

Astra Giurgiu - FC Botoşani

Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Poli Timişoara

 

Etapa a XVI-a (23 noiembrie)

Corona Braşov - Pandurii Târgu Jiu

Universitatea Cluj - FC Braşov

Săgeata Năvodari - Dinamo Bucureşti

ACS Poli Timişoara - Astra Giurgiu

FC Botoşani - Rapid Bucureşti 

FC Vaslui - Ceahlăul Piatra Neamţ

Viitorul Constanţa - Oţelul Galaţi

Steaua Bucureşti - Petrolul Ploieşti

Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj

 

Etapa a XVII-a (30 noiembrie)

Pandurii Târgu Jiu - Universitatea Cluj

Oţelul Galaţi - Steaua Bucureşti

Petrolul Ploieşti - Corona Braşov

FC Braşov - Gaz Metan Mediaş

Dinamo Bucureşti - FC Botoşani

CFR Cluj - Săgeata Năvodari

Rapid Bucureşti  - ACS Poli Timişoara

Astra Giurgiu - FC Vaslui

Ceahlăul Piatra Neamţ - Viitorul Constanţa

+14
°
C
H: +14°
L: +
Beius
Sunday, 03 May
See 7-Day Forecast
Mon Tue Wed Thu Fri Sat
+16° +15° +12° +11° +16° +19°
+ + + + + +
Calendar Widget by CalendarLabs

Contact

beiuseanul

© 2013 Toate drepturile rezervate.

Creați un site gratuitWebnode