LIGA 4  - Program tur Liga a IV-a 2013-2014

Etapa 1 – 17-18 august 2013 ora
CF Liberty Salonta - CSC Sânmartin -
CSU Partium Oradea - Crişul Sântandrei -
Viitorul Marghita - FC Hidişelul de Sus -
Luceafărul II Oradea - Crişul Aleşd -
Poiana Budureasa - Victoria Avram Iancu -
CSM Olimpia Salonta - Viitorul Borş -
Kinder Junior - Biharea Vaşcău -
CF Bihorul Beius - CSO Ştei -
 
Etapa 2 - 24-25 august 2013 ora
Crişul Sântandrei - CF Liberty Salonta -
FC Hidişelul de Sus - CSU Partium Oradea -
Crişul Aleşd - Viitorul Marghita -
Victoria Avram Iancu - Luceafărul II Oradea -
Viitorul Borş - Poiana Budureasa -
Biharea Vaşcău - CSM Olimpia Salonta -
CSO Ştei - Kinder Junior -
CSC Sânmartin - CF Bihorul Beius -
 
Etapa 3 - 31 aug – 1 sept.2013
CSC Sânmartin - Crişul Sântandrei -
CF Liberty Salonta - FC Hidişelul de Sus -
CSU Partium Oradea - Crişul Aleşd -
Viitorul Marghita - Victoria Avram Iancu -
Luceafărul II Oradea - Viitorul Borş -
Poiana Budureasa - Biharea Vaşcău -
CSM Olimpia Salonta - CSO Ştei -
Kinder Junior - CF Bihorul Beius -
 
Etapa 4 - 7-8 septembrie ora
FC Hidişelul de Sus - Crişul Sântandrei -
Crişul Aleşd - CF Liberty Salonta -
Victoria Avram Iancu - CSU Partium Oradea -
Viitorul Borş - Viitorul Marghita -
Biharea Vaşcău - Luceafărul II Oradea -
CSO Ştei - Poiana Budureasa -
CF Bihorul Beius - CSM Olimpia Salonta -
Kinder Junior - CSC Sânmartin -
 
Etapa 5 - 14-15 septembrie ora
CSC Sânmartin - FC Hidişelul de Sus -
Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd -
CF Liberty Salonta - Victoria Avram Iancu -
CSU Partium Oradea - Viitorul Borş -
Viitorul Marghita - Biharea Vaşcău -
Luceafărul II Oradea - CSO Ştei -
Poiana Budureasa - CF Bihorul Beius -
CSM Olimpia Salonta - Kinder Junior -
 
Etapa 6 - 21-22 septembrie ora
Viitorul Borş - CF Liberty Salonta -
Biharea Vaşcău - CSU Partium Oradea -
CSO Ştei - Viitorul Marghita -
CF Bihorul Beius - Luceafărul II Oradea -
Kinder Junior - Poiana Budureasa -
CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin -
Victoria Avram Iancu - Crişul Sântandrei -
Crişul Aleşd - FC Hidişelul de Sus -
 
Etapa 7 - 28-29 septembrie ora
CF Liberty Salonta - Biharea Vaşcău -
CSU Partium Oradea - CSO Ştei -
Viitorul Marghita - CF Bihorul Beius -
Luceafărul II Oradea - Kinder Junior -
Poiana Budureasa - CSM Olimpia Salonta -
FC Hidişelul de Sus - Victoria Avram Iancu -
Crişul Sântandrei - Viitorul Borş -
CSC Sânmartin - Crişul Aleşd -
 
Etapa 8 - 5-6 octombrie ora
CSO Ştei - CF Liberty Salonta -
CF Bihorul Beius - CSU Partium Oradea -
Kinder Junior - Viitorul Marghita -
CSM Olimpia Salonta - Luceafărul II Oradea -
Poiana Budureasa - CSC Sânmartin -
Biharea Vaşcău - Crişul Sântandrei -
Viitorul Borş - FC Hidişelul de Sus -
Victoria Avram Iancu - Crişul Aleşd -
 
Etapa 9 - 12-13 octombrie ora
CF Liberty Salonta - CF Bihorul Beius -
CSU Partium Oradea - Kinder Junior -
Viitorul Marghita - CSM Olimpia Salonta -
Luceafărul II Oradea - Poiana Budureasa -
Crişul Aleşd - Viitorul Borş -
FC Hidişelul de Sus - Biharea Vaşcău -
Crişul Sântandrei - CSO Ştei -
CSC Sânmartin - Victoria Avram Iancu -
 
Etapa 10 - 19-20 octombrie ora
Kinder Junior - CF Liberty Salonta -
CSM Olimpia Salonta - CSU Partium Oradea -
Poiana Budureasa - Viitorul Marghita -
Luceafărul II Oradea - CSC Sânmartin -
CF Bihorul Beius - Crişul Sântandrei -
CSO Ştei - FC Hidişelul de Sus -
Biharea Vaşcău - Crişul Aleşd -
Viitorul Borş - Victoria Avram Iancu -
 
Etapa 11 -26-27 octombrie ora
CF Liberty Salonta - CSM Olimpia Salonta -
CSU Partium Oradea - Poiana Budureasa -
Viitorul Marghita - Luceafărul II Oradea -
CSC Sânmartin - Viitorul Borş -
Crişul Sântandrei - Kinder Junior -
FC Hidişelul de Sus - CF Bihorul Beius -
Crişul Aleşd - CSO Ştei -
Victoria Avram Iancu - Biharea Vaşcău -
 
Etapa 12 - 2-3 noiembrie ora
Viitorul Marghita - CSC Sânmartin -
Luceafărul II Oradea - CSU Partium Oradea -
Poiana Budureasa - CF Liberty Salonta -
CSM Olimpia Salonta - Crişul Sântandrei -
Kinder Junior - FC Hidişelul de Sus -
CF Bihorul Beius - Crişul Aleşd -
CSO Ştei - Victoria Avram Iancu -
Biharea Vaşcău - Viitorul Borş -
 
Etapa 13 – 9-10 noiembrie ora
CSU Partium Oradea - Viitorul Marghita -
CF Liberty Salonta - Luceafărul II Oradea -
Crişul Sântandrei - Poiana Budureasa -
FC Hidişelul de Sus - CSM Olimpia Salonta -
Crişul Aleşd - Kinder Junior -
Victoria Avram Iancu - CF Bihorul Beius -
Viitorul Borş - CSO Ştei -
CSC Sânmartin - Biharea Vaşcău -
 
Etapa 14 – 16-17 noiembrie ora
CSU Partium Oradea - CSC Sânmartin -
Viitorul Marghita - CF Liberty Salonta -
Luceafărul II Oradea - Crişul Sântandrei -
Poiana Budureasa - FC Hidişelul de Sus -
CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd -
Kinder Junior - Victoria Avram Iancu -
CF Bihorul Beius - Viitorul Borş -
CSO Ştei - Biharea Vaşcău -
 
Etapa 15 - 23-24 noiembrie ora
CF Liberty Salonta - CSU Partium Oradea -
Crişul Sântandrei - Viitorul Marghita -
FC Hidişelul de Sus - Luceafărul II Oradea -
Crişul Aleşd - Poiana Budureasa -
Victoria Avram Iancu - CSM Olimpia Salonta -
Viitorul Borş - Kinder Junior -
Biharea Vaşcău - CF Bihorul Beius -
CSC Sânmartin - CSO Ştei -
+14
°
C
H: +14°
L: +
Beius
Sunday, 03 May
See 7-Day Forecast
Mon Tue Wed Thu Fri Sat
+16° +15° +12° +11° +16° +19°
+ + + + + +
Calendar Widget by CalendarLabs

Contact

beiuseanul

© 2013 Toate drepturile rezervate.

Creați un site gratuitWebnode