CM 2014 Program pe zile

 

Programul meciurilor: 
12 iunie, Brazilia – Croatia: 23:00, TVR 1


13 iunie, Mexic – Camerun: 19:00, TVR 1

13 iunie, Spania - Olanda: 22:00, TVR 1

 

14 iunie, Columbia - Grecia, 19:00, TVR 1

14 iunie, Uruguay - Costa Rica, 22:00, TVR 1

14 iunie, Chile - Australia, 01:00, TVR 1

 

15 iunie, Elvetia - Ecuador, 19:00, TVR 1

15 iunie, Franta - Honduras, 22:00, TVR 1

15 iunie, Anglia - Italia, 01:00, TVR 1

15 iunie, Argentina - Bosnia, 01:00, TVR 1

15 iunie, Coasta de Fildes - Japonia, 04:00, TVR 1

 

16 iunie, Germania - Portugalia, 19:00, TVR 1

16 iunie, Iran - Nigeria, 22:00, TVR 1

16 iunie, Ghana - SUA, 01:00, TVR 1

 

17 iunie, Belgia - Algeria, 19:00, TVR 1
17 iunie, Brazilia – Mexic: 22:00, TVR 1

17 iunie, Rusia - Coreea de Sud, 01:00, TVR 1

 

18 iunie, Australia - Olanda, 19:00, TVR 1
18 iunie, Spania - Chile, 22:00, TVR 1

 

19 iunie, Columbia - Coasta de Fildes, 19:00, TVR 1

19 iunie, Uruguay - Anglia, 22:00, TVR 1
19 iunie, Camerun – Croatia: 01:00, TVR 1

19 iunie, Japonia - Grecia, 01:00, TVR 1

 

20 iunie, Italia - Costa Rica, 19:00, TVR 1

20 iunie, Elvetia - Franta, 22:00, TVR 1
20 iunie, Honduras - Ecuador, 01:00, TVR 1

 

21 iunie, Argentina - Iran, 19:00, TVR 1

21 iunie, Germania - Ghana, 22:00, TVR 1

21 iunie, Nigeria - Bosnia, 01:00, TVR 1

 

22 iunie, Belgia - Rusia, 19:00, TVR 1, TVR HD
22 iunie, Coreea de Sud - Algeria, 22:00, TVR 1
22 iunie, SUA - Portugalia, 01:00, TVR 1

 

23 iunie, Australia - Spania, 19:00, TVR 1
23 iunie, Olanda - Chile, 19:00, TVR 1
23 iunie, Camerun – Brazilia: 23:00, TVR 1
23 iunie, Croatia – Mexic: 23:00, TVR 2


24 iunie, Costa Rica - Anglia, 19:00, TVR 2
24 iunie, Italia - Uruguay, 19:00, TVR 1
24 iunie, Japonia - Columbia, 23:00, TVR 2
24 iunie, Grecia - Coasta de Fildes, 23:00, TVR 1


25 iunie, Bosnia - Iran, 19:00, TVR 2
25 iunie, Nigeria - Argentina, 19:00, TVR 1
25 iunie, Honduras - Elvetia, 23:00, TVR 2
25 iunie, Ecuador - Franta, 23:00, TVR 1


26 iunie, SUA - Germania, 19:00, TVR 2
26 iunie, Portugalia - Ghana, 19:00, TVR 1
26 iunie, Algeria - Rusia, 23:00, TVR 2
26 iunie, Coreea de Sud - Belgia, 23:00, TVR 1



OPTIMI DE FINALA:
A. 28 iunie, 1A - 2B, 19:00, TVR 1
B. 28 iunie, 1C - 2D, 23:00, TVR 1
C. 29 iunie, 1B - 2A, 19:00, TVR 1
D. 29 iunie, 1D - 2C, 23:00, TVR 1
E. 30 iunie, 1E - 2F, 19:00, TVR 1
F. 30 iunie, 1G - 2H, 23:00, TVR 1
G. 1 iulie, 1F - 2E, 19:00, TVR 1                      
H. 1 iulie, 1H - 2G, 23:00, TVR 1

SFERTURI DE FINALA
A. 4 iulie, Castigatoare optime E - Castigatoare optime F, 19:00, TVR 1
B. 4 iulie, Castigatoare optime A - Castigatoare optime B, 23:00, TVR 1
C. 5 iulie, Castigatoare optime G - Castigatoare optime H, 19:00, TVR 1
D. 5 iulie, Castigatoare optime C - Castigatoare optime D, 23:00, TVR1

SEMIFINALA
A. 8 iulie, Castigatoare sfert B - Castigatoare sfert A, 23:00, TVR 1
B. 9 iulie, Castigatoare sfert D - Castigatoare sfert C, 23:00, TVR 1

FINALA MICA
12 iulie, Invinsa semifinala A - Invinsa semifinala B, 23:00, TVR 1

FINALA
13 iulie, Castigatoare semifinala A - Castigatoare semifinala B, 22:00, TVR 1, (Sursa gsp.ro)