Fotbal judetean - Program jocuri
Liga 4. Etapa a 19-a
SÂMBĂTĂ
Ora 11.00 - Ora 13.00 juniorii
CS Bihorul Beiuş - CSO Ştei
Universitatea Oradea - CAO 1910 Oradea
Ora 13.00 - Ora 15.00 juniorii
CS Oşorhei - CS Mădăras (la Alparea)
Viitorul Borş - Unirea Livada
Unirea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei
Ora 14.00 - Ora 16.00 juniorii
CSM Olimpia Salonta - CS Diosig
Ora 15.00 - Ora 13.00 juniorii
CS Săcueni - Crişul Aleşd
CSC Sânmartin stă.
Clasament:
1 CSC Sânmartin 17 14 3 0 48- 12 45p
2 CAO 1910 Oradea 17 13 2 2 56- 10 41p
3 CS Oşorhei 17 9 3 5 35 -27 30p
4.Unirea Livada 16 8 4 4 31- 21 28p
5Unirea Valea lui Mihai 17 8 4 5 31- 36 28p
6 CS Viitorul Borş 17 8 2 7 39 23 26p
7 Crişul Sântandrei 17 8 2 7 29 27 26p
8 Diosig Bihardioszeg 16 8 1 7 34- 27 25p
9 FC Univ Oradea 16 6 4 6 28- 23 22p
10 Olimpia Salonta 16 7 0 9 17- 28 21p
11 CS Mădăras 16 5 1 10 20- 45 16p
12 CSO Ştei 17 4 2 11 22- 39 14p
13 Crişul Aleşd 17 4 1 12 29- 55 13p
14 CS Bihorul Beius 17 3 3 11 13- 36 12p
15 CS Săcueni 17 2 4 11 18- 41 10p
Liga a 5-a,
Seria 1, Etapa a 17-a
Sambata, 30 martie, ora 11
Voința Suplac – Locadin Tetchea
Cetatea Biharea – AS Vadu Crisului
Duminică, 31 martie, ora 15
CSC II Sânmartin – Slovan Valea Cerului
Toldy Sannicolau – Viitorul Bratca
LPS Bihorul – Progresul Saniob
Minerul Suncuius – Inter Astileu
Foresta Tilegd sta.
Clasament: 1. CSC Sanmartin – 42 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 38 de puncte, 3. Vointa Suplac – 30 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 8 puncte, 13. LPS Bihorul – 6 puncte.
Seria a 2-a, Etapa a 17-a
Duminică, 24 martie, ora 14
Partizanul Sanicolau – Vulturul Dobresti
Vointa Cheresig – Unirea Rosia
Ora 15
Gloria Cabesti – Unirea Osorhei/ Gloria Beius
Biharea Vascau – Vointa Ciumeghiu
Zorile Buntesti – Viitorul Tarian
Victoria Avram Iancu – Izvorul Cociuba Mare
Vida Pomesau – Victoria Tulca
Clasament: 1. Biharea Vascau – 35 puncte, 2. Unirea Rosia – 32 de puncte, 3. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 30 de puncte, 4. Viitorul Tarian – 26 de puncte. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 14 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 7 puncte.