Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 19-a

SÂMBĂTĂ

Ora 11.00  - Ora 13.00 juniorii

CS Bihorul Beiuş -  CSO Ştei

Universitatea Oradea - CAO 1910 Oradea

Ora 13.00  - Ora 15.00 juniorii

CS Oşorhei - CS Mădăras (la Alparea)

Viitorul Borş - Unirea Livada

Unirea Valea lui Mihai - Crişul Sântandrei

Ora 14.00  - Ora 16.00 juniorii

CSM Olimpia Salonta - CS Diosig

Ora 15.00  - Ora 13.00 juniorii

CS Săcueni - Crişul Aleşd

CSC Sânmartin stă.

 

Clasament:

1 CSC Sânmartin           17 14 3 0 48- 12 45p
2 CAO 1910 Oradea      17 13 2 2 56- 10 41p
3 CS Oşorhei                  17  9 3 5 35 -27 30p

4.Unirea Livada              16  8 4 4 31- 21 28p
5Unirea Valea lui Mihai  17  8 4 5 31- 36 28p
6 CS Viitorul Borş           17  8 2 7 39 23 26p
7 Crişul Sântandrei        17  8 2 7 29 27 26p

8 Diosig Bihardioszeg    16  8 1 7 34- 27 25p
9  FC Univ Oradea        16  6 4 6 28- 23 22p

10 Olimpia Salonta        16  7 0 9 17- 28 21p
11 CS Mădăras             16 5 1 10 20- 45 16p
12 CSO Ştei                  17 4 2 11 22- 39 14p

13 Crişul Aleşd              17 4 1 12 29- 55 13p

14 CS Bihorul Beius      17 3 3 11 13- 36 12p
15 CS Săcueni              17 2 4 11 18- 41 10p

 

Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 17-a

Sambata, 30 martie, ora 11

Voința Suplac – Locadin Tetchea

Cetatea Biharea – AS Vadu Crisului

Duminică, 31 martie, ora 15

CSC II Sânmartin – Slovan Valea Cerului

Toldy Sannicolau – Viitorul Bratca

LPS Bihorul – Progresul Saniob

Minerul Suncuius – Inter Astileu

Foresta Tilegd sta.

 

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 42 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 38 de puncte, 3. Vointa Suplac – 30 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 8 puncte, 13. LPS Bihorul – 6 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 17-a

Duminică, 24 martie, ora 14

Partizanul Sanicolau – Vulturul Dobresti

Vointa Cheresig – Unirea Rosia

Ora 15

Gloria Cabesti – Unirea Osorhei/ Gloria Beius

Biharea Vascau – Vointa Ciumeghiu

Zorile Buntesti – Viitorul Tarian

Victoria Avram Iancu – Izvorul Cociuba Mare

Vida Pomesau – Victoria Tulca

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 35 puncte, 2. Unirea Rosia – 32 de puncte, 3. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 30 de puncte, 4. Viitorul Tarian – 26 de puncte. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 14 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 7 puncte.