Fotbal judetean - Program jocuri

Liga 4. Etapa a 20-a

Sâmbata, 6 Aprilie 2019,

Ora 11
CSC Sânmartin – Clubul Sportiv Oşorhei
CSO Ştei – CS Unirea Valea lui Mihai
FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beius
ora  17
CAO 1910 Oradea – CS Diosig Bihardioszeg
 

Duminica, 7 Aprilie 2019,

Ora 14
CS Mădăras – CSM Olimpia Salonta
ora  15
Unirea Embrak Livada – CS Săcueni
ora 17
CSC Crişul Sântandrei – CS Viitorul Borş.

Crișul Aleșd va sta.

Clasament:

1 CSC Sânmartin           17 14 3 0 48- 12 45p
2 CAO 1910 Oradea      18 13 2 3 56- 11 41p
3 CS Oşorhei                  18  9 3 6 39 -33  30p

4.Unirea Livada              17  8 5 4 31- 21  29p
5 Crişul Sântandrei        18  9 2 7 32- 28  29p

6 FC Univ Oradea         18  8 4  6 32- 23  28p

7 Diosig Bihardioszeg    17  9 1 7 36- 28  28p

8 Unirea Valea lui Mihai 18  8 4 6 32- 39  28p
9 CS Viitorul Borş          18  8 3 7 39 23  27p
10 Olimpia Salonta        17 7 0 10 18- 30  21p
11 CS Mădăras             17 6 1 10 26- 49 19p
12 CSO Ştei                  18 4 3 11 22- 39 15p

13 CS Săcueni              18 3 4 11 22- 43 13p

14 CS Bihorul Beius      18 3 4 11 13- 36 13p
15 Crişul Aleşd              18 4 1 13 31- 59 13p

 

Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 18-a

Duminică, ora 17

Slovan Valea Cerului – Toldy Sannicolau

Progresul Saniob – CSC Sanmartin

Inter Astileu – LPS Bihorul

Locadin Tetchea – Minerul Suncuius

Foresta Tileagd – Vointa Suplac

Viitorul Bratca – Cetatea Biharea

AS Vadu Crisului sta.

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 45 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 38 de puncte, 3. Vointa Suplac – 33 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 9 puncte, 13. LPS Bihorul – 7 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 18-a

Sambata, ora 17

Gloria Beius – Vida Pomezeu

Duminică, ora 17

Vulturul Dobresti – Gloria Cabesti

Vointa Ciumeghiu – Partizanul Sannicolau

Viitorul Tarian – Biharea Vascau

Unirea Rosia – Zorile Buntesti

Victoria Avram Iancu – Vointa Cheresig

Izvorul Cociuba Mare – Victoria Tulca.

Clasament: 1. Biharea Vascau – 38 puncte, 2. Unirea Rosia – 33 de puncte, 3. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 31 de puncte, 4. Zorile Buntesti – 29 p, 5. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 14 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 10 puncte.