Fotbal judetean - Program jocuri

Liga a 4-a. Etapa a 24-a

Sambata

Ora 11.00  - ora 13.00 juniorii

CSC Sânmartin - CAO 1910 Oradea

CSO Ştei - CS Oşorhei

CS Bihorul Beiuş - CS Săcueni

Ora 16.00  - ora 18.00 juniorii

Crişul Aleşd - CS Mădăras

Ora 18.00 - ora 16.00 juniorii

Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Borş

Duminica

Ora 16.00 - ora 18.00 juniorii

Unirea Livada - CS Diosig

Crişul Sântandrei - CSM Olimpia Salonta

Universitatea Oradea stă.

 

CLASAMENT

1. CSC Sânmartin     21      18      3        0    66-16   57

2. CAO Oradea         22      16      3        3    72-17   51

3. Viitorul Borş          22      11      3        8     55-30   36

4. Crisul Sântandrei  21      11      3        7     40-33   36

5. CS Diosig              21      11      2        8    49-37   35

6. CS Oşorhei           22      10      4        8    45-43   34

7. Valea lui Mihai      22      10      4        8    37-49   34

8. Unirea Livada       21       9        6        6   35-26   33

9. Univ Oradea         22       8        5        9   37-32   29

10. CS Mădăras       21       7        1      13   29-62   22

11. Olimpia Salonta 21       7        0       14  21-43   21

12. Crişul Aleşd        21      6        1       14  40-67   19

13. CSO Ştei            21      5        3       13   24-44   18

14. CS Săcueni        22      4        5       13   27-49   17

14. Bihorul Beiuș      22      4        5      13   19-48    17

 


Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 22-a

Sâmbătă, 4 mai

Ora 11:00

Voința Suplac – CSC Sânmartin

Duminică, 5 mai

Ora 12:00

 Inter Aștileu – AS Vadu Crișului

Ora 18:00

Foresta Tileagd – Toldy Sânnicolau de Munte

Minerul Șuncuiuș – LPS Bihorul

Progresul Sâniob – Viitorul Bratca

Locadin Țețchea – Cetatea Biharea

 

Slovan Valea Cerului sta

 

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 53 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 45 de puncte, 3. Vointa Suplac – 40 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 10 puncte, 13. LPS Bihorul – 8 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 22-a

Duminică, 5 mai

Ora 16:00

Viitorul Tărian – Victoria Tulca

Ora 17:00

Voința Cheresig – Partizanul Sânnicolau Român

Unirea Roșia – Vida Pomezău

Ora 18:00

Victoria Avram Iancu – Gloria Căbești

Zorile Buntești – Biharea Vașcău

Vulturul Dobrești – Izvorul Cociuba Mare

Voința Ciumeghiu – Unirea Oșorhei.

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 50 puncte, 2. Unirea Rosia – 42 de puncte, 3. Zorile Buntesti – 38 p, 4. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 37 de puncte, 5. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 17 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 13 puncte.