Fotbal judetean - Program jocuri

 Liga a 4-a

Etapa a 28-a:

Vineri, ora 18.00 (ora 16.00 – juniorii)

CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta

Sambata, ora 11.00 (ora 13.00 – juniorii)

CSO Ştei - CSC Sânmartin

CS Bihorul Beiuş - CS Diosig

CS Viitorul Borş - Clubul Sportiv Oşorhei

Ora 18.00 seniorii - Ora 16.00 juniorii

Unirea Livada - ACS CAO 1910 Oradea

Duminica, ora 18.00 (ora 16.00 – juniorii)

CSC Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd

CS Săcueni stă.

FC Universitatea Oradea - CS Mădăras  0-1 (Marcator Şerban 86), s-a disputat miercuri.

 

Clasament

1. CSC Sânmartin     25   21   4     0     87-21   67

2. CAO Oradea         26   18   3     5     78-24   57

3. Viitorul Borş          25   13   3     9     64-33   42

4. Crisul Sântandrei  25   12   5     8    46-40    41

5. CS Oşorhei           26  12   5     9     49-46   41

6. CS Diosig              25  12   3   10     53-50   39

7. Unirea Livada       25   10   7     8    43-34   37

8. Valea lui Mihai      25  10   5   10     39-53   35

9. Univ Oradea         25    9   6   10     43-38   33

10. Crişul Aleşd        25   9   1    15    48-81    28

11. CSO Ştei            25   7   5    13    35-46    26

12. Bihorul Beiuș      25    6   6   13    23-49    24

13. CS Mădăras       25   7   3    15    37-73    24

14. Olimpia Salonta  25   7   2    16    23-48    23

15. CS Săcueni        26    4   6   16    30-62    18

 

 


Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 25-a

Sambata, ora 18

Cetatea Biharea – Minerul Suncuius

Duminica, ora 13

Slovan Valea Cerului – Locadin Tetchea

AS Vadu Crisului – Vointa Suplac

Ora 18

Toldy Sannicolau – LPS Bihorul

Progresul Saniob – Inter Astileu

Viitorul Bratca – Foresta Tileagd

CSC Sanmartin 2 sta

 

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 59 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 54 de puncte, 3. Slovan Valea Cerului -  45 de puncte, 4. Vointa Suplac – 43 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 10 puncte, 13. LPS Bihorul – 8 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 25-a

Sambata, ora 14

Vointa Ciumeghiu – Viitorul Tarian

Ora 15

Vida Pomezau – Zorile Buntesti

Ora 17

Victoria Tulca – Vointa Cheresig

Duminica, ora 18

Gloria Cabesti – Biharea Vascau

Izvorul Cociuba – Partizanul Sannicolau

Vulturul Dobresti – Unirea Rosia.

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 56 puncte, 2. Unirea Rosia – 49 de puncte, 3. Zorile Buntesti – 45 p, 4. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 42 de puncte, 5. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 20 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 17 puncte.