Fotbal judetean - Program meciuri

Program meciuri

 

Liga a 4-a, etapa a 17-a

Vineri, ora 16.00 seniorii – ora 14.00 juniorii:
Universitatea Oradea – Crişul Sântandrei
Sambata
Ora 11.00 seniorii – ora 13.00 juniorii
CS Bihorul Beiuş – Unirea Livada
CSO Ştei – CAO Oradea
Ora 13.00 seniorii – ora 15.00 juniorii
CS Oşorhei – Olimpia Salonta (la Alparea)
Viitorul Borş – CSC Sânmartin
Ora 15.00 seniorii – Ora 13.00 juniorii
CS Săcueni – CS Mădăras (la Diosig)
Unirea Valea lui Mihai – Crişul Aleşd
CS Diosig va sta.

 

Clasament:

1 CSC Sânmartin          15 12 3 0 41 11 39p
2 CAO 1910 Oradea      15 11 2 2 49 10 35p
3 Unirea Valea lui Mihai 15 8 2 5 27 32 26p
4 Diosig Bihardioszeg    15 8 1 6 32 24 25p
5 Unirea Embrak Livada 14 7 3 4 28 19 24p
6 Clubul Sportiv Oşorhei 15 7 3 5 29 25 24p
7 CS Viitorul Borş           15 7 2 6 37 20 23p
8 Crişul Sântandrei        15 7 2 6 25 26 23p
9 CSM Olimpia Salonta 14 7 0 7 17 19 21p
10 FC Univ Oradea       14 5 4 5 27 19 19p
11 CS Mădăras             15 4 1 10 17 43 13p
12 CS Bihorul Beius      15 3 3 9 13 31 12p
13 Crişul Aleşd              15 4 0 11 27 52 12p
14 CSO Ştei                  15 3 2 10 18 38 11p
15 CS Săcueni              15 2 4  9 16 34 10p

 

Liga a 5-a, etapa 14-a

Seria 1

Sambata, ora 15

Voinţa Suplac – ACS Progresul Sâniob

Duminica, ora 15

Toldy Sânnicolau de Munte – Cetatea Biharia

CSC Sânmartin II – AS Vadu Crişului

LPS Bihorul Oradea – Viitorul Bratca

Minerul Şuncuiuş – Slovan Valea Cerului

CS Oşorhei – Olimpia Salonta

CS Diosig va sta.

 

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 36 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 32 de puncte, 3. Vointa Suplac – 25 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. LPS Bihorul – 6 puncte, 13. Progresul Saniob – 5 puncte.

 

Seria a 2-a

Duminica, 17 martie, ora 14

Voinţa Cheresig – Voinţa Ciumeghiu

Ora 15

Gloria Căbeşti – Vida Pomezeu

Partizanul Sânnicolau Român – Victoria Tulca

Biharea Vaşcău – Unirea Oşorhei

Zorile Bunteşti – Vulturul Dobreşti

Victoria Avram Iancu – Viitorul Tărian

Unirea Roşia – Izvorul Cociuba Mare

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 29 puncte (golaveraj 40-17), 2. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 29 de puncte (golaveraj 37-17), 3. Unirea Rosia – 26 de puncte, 4. Viitorul Tarian – 22 de puncte. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 11 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 7 puncte