Fotbal judetean - Program meciuri

Liga 4. Etapa a 21-a

Sambata, 13 Aprilie 2019,

Ora 11:00
CS Bihorul Beius – ACS CAO 1910 Oradea
CS Diosig Bihardioszeg – CS Mădăras

Ora 13:00
CS Viitorul Borş – CSO Ştei

Ora 15:00

CSM Olimpia Salonta – CSC Sânmartin

Clubul Sportiv Oşorhei – Crişul Aleşd
 

ora 17:00

CS Unirea Valea lui Mihai – FC Universitatea Oradea
CS Săcueni – CSC Crişul Sântandrei
 

Unirea Embrak Livada va sta.

 

Clasament:

1 CSC Sânmartin           18 15 3 0 50- 12 48p
2 CAO 1910 Oradea      19 13 3 3 59- 14 42p
3 Crişul Sântandrei        19 10 2 7 34- 29  32p

4 Unirea Valea lui Mihai 19  9 4 6 33- 39  31p

5 Unirea Livada              18  8 6 4 31- 21  30p

6 CS Oşorhei                  19  9 3 7 39 -35  30p

7 FC Univ Oradea         19  8 5  6 33- 24  29p

8 Diosig Bihardioszeg    18  9 2 7 39- 31  29p

9 CS Viitorul Borş          19  8 3 8 40- 25  27p
10 CS Mădăras             18  7 1 10 28- 49 22p

11 Olimpia Salonta        18 7 0 11 18- 32  21p
12 CSO Ştei                  19 4 3 12 22- 40 15p

13 CS Săcueni              19 3 5 11 22- 43 14p

14 CS Bihorul Beius      19 3 5 11 14- 37 14p
15 Crişul Aleşd              18 4 1 13 31- 59 13p

 

 

Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 19-a

Sambata, ora 17

Cetatea Bihareaa – Slovan Valea Cerului

Duminică, ora 17

CSC Sanmartin – Inter Astileu

Toldy Sanicolau de Munte – Progresul Saniob

LPS Bihorul – Locadin Tetchea

Minerul Suncuius – Foresta Tileagd

AS Vadu Crisului – Viitorul Bratca

Vointa Suplac sta.

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 46 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 38 de puncte, 3. Vointa Suplac – 36 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 10 puncte, 13. LPS Bihorul – 7 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 19-a

Duminică, ora 13

Vida Pomezeu – Vulturul Dobresti

Ora 15

Biharea Vascau – Unirea Rosia

Ora 17

Gloria Cabesti – Vointa Ciumeghiu

Partizanul Sanicolau – Viitorul Tarian

Zorile Buntasti – Victoria Avram Iancu

Victoria Tulca – Gloria Beius/Unirea Osorhei

Vointa Cheresig – Izvorul Cociuba Mare

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 41 puncte, 2. Unirea Rosia – 36 de puncte, 3. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 34 de puncte, 4. Zorile Buntesti – 29 p,  Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 14 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 13 puncte.