Fotbal judetean - Program meciuri

Liga a 4-a. Etapa a 25-a

Sambata, 11 mai

Ora 11
CSC Sânmartin – Crişul Aleşd
CSM Olimpia Salonta – CSO Ştei
ora 16
CS Diosig Bihardioszeg – CSC Crişul Sântandrei
Clubul Sportiv Oşorhei – FC Universitatea Oradea
ora 18
CS Săcueni – CS Unirea Valea lui Mihai
ACS CAO 1910 Oradea – CS Viitorul Borş
Duminica, 12 mai , ora 11
CS Mădăras – Unirea Embrak Livada
CS Bihorul Beiuș va sta.

Clasament

1. CSC Sânmartin     22   19   3     0     70-16   60

2. CAO Oradea         23   16   3     4     72-21   51

3. Viitorul Borş          23   12   3     8     57-31   39

4. Crisul Sântandrei  22   11   4     7    40-33    37

5. CS Diosig              22  12   2     8     50-37   38

6. CS Oşorhei           23  10   4     9     45-44   34

7. Valea lui Mihai      23  10   4     9     38-51   34

8. Unirea Livada       22    9   6     7     35-27   33

9. Universitatea        22    8   5     9     37-32   29

10. Olimpia Salonta  22   7   1    14    21-43    22

11. Crişul Aleşd        22   7   1    14    43-69    22

12. CS Mădăras       22   7   1    14    31-65    22

13. CSO Ştei           22    6   3    13    25-44    21

14. Bihorul Beiuș     23    5   5   13    21-49    20

15. CS Săcueni       23    4   5   14     28-51   17

 

 

Liga a 5-a,

Seria 1,  Etapa a 23-a

Sâmbătă, ora 11

Cetatea Biharea – Foresta Tileagd

Ora 15

Slovan Valea Cerului – Progresul Saniob

Duminică, ora 11

Viitorul Bratca – Inter Astileu

Ora 15

CSC Sanmartin – Minerul Suncuius

Ora 17

AS Vadu Crisului – Locadin Tetchea

Ora 18

Toldy Sannicolau – Vointa Suplac

LPS Bihorul sta

Clasament: 1. CSC Sanmartin – 53 de puncte, 2. Foresta Tileagd – 48 de puncte, 3. Vointa Suplac – 40 de puncte. Pe ultimele locuri: 12. Progresul Saniob – 10 puncte, 13. LPS Bihorul – 8 puncte.

 

Seria a 2-a, Etapa a 23-a

Sambata, ora 15

Gloria Beius/ Unirea Osorhei – Viitorul Tarian

Duminică, ora 11

Vida Pomezeu – Victoria Avram Iancu

Ora 14

Partizanul Sannicolau – Zorile Buntesti

Ora 16

Izvorul Cociuba Mare – Biharea Vascau

Ora 18

Vulturl Dobresti – Vointa Ciumeghiu

Victoria Tulca – Unirea Rosia.

 

Clasament: 1. Biharea Vascau – 50 puncte, 2. Unirea Rosia – 45 de puncte, 3. Zorile Buntesti – 41 p, 4. Unirea Osorhei/Gloria Beius – 38 de puncte, 5. Pe ultimele locuri: 13. Izvorul Cociuba Mare – 20 puncte, 14. Victoria Avram Iancu – 16 puncte.