Programul turului Ligii a 5-a, Seria a 3-a

08.08.2013 19:12

Seria 3

 

Etapa 1
Vulturul Dobreşti - Cetatea Finiş
Frontiera Oradea - LPS Bihorul
Gloria Căbeşti - Unirea Roşia
Izvorul Cociuba Mare - Victoria Tulca
FC Universitatea Oradea - Viitorul Josani
Inter Crişul Batăr - Zorile Buntesti

Etapa 2
Cetatea Finiş - Frontiera Oradea
LPS Bihorul - Gloria Căbeşti
Unirea Roşia - Izvorul Cociuba Mare
Victoria Tulca - FC Universitatea Oradea
Viitorul Josani - Inter Crişul Batăr
Zorile Buntesti - Vulturul Dobreşti

Etapa 3
Gloria Căbeşti - Cetatea Finiş
Izvorul Cociuba Mare - LPS Bihorul
FC Universitatea Oradea - Unirea Roşia
Inter Crişul Batăr - Victoria Tulca
Vulturul Dobreşti - Frontiera Oradea
Zorile Buntesti - Viitorul Josani

Etapa 4
Cetatea Finiş - Izvorul Cociuba Mare
LPS Bihorul - FC Universitatea Oradea
Unirea Roşia - Inter Crişul Batăr
Victoria Tulca - Zorile Buntesti
Viitorul Josani - Vulturul Dobreşti
Frontiera Oradea - Gloria Căbeşti

Etapa 5
FC Universitatea Oradea - Cetatea Finiş
Inter Crişul Batăr - LPS Bihorul
Zorile Buntesti - Unirea Roşia
Viitorul Josani - Victoria Tulca
Izvorul Cociuba Mare - Frontiera Oradea
Vulturul Dobreşti - Gloria Căbeşti

Etapa 6
Cetatea Finiş - Inter Crişul Batăr
Frontiera Oradea - FC Universitatea Oradea
Gloria Căbeşti - Izvorul Cociuba Mare
LPS Bihorul - Zorile Buntesti
Unirea Roşia - Viitorul Josani
Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti

Etapa 7
Zorile Buntesti - Cetatea Finiş
Inter Crişul Batăr - Frontiera Oradea
FC Universitatea Oradea - Gloria Căbeşti
Vulturul Dobreşti - Izvorul Cociuba Mare
Viitorul Josani - LPS Bihorul
Victoria Tulca - Unirea Roşia

Etapa 8
Cetatea Finiş - Viitorul Josani
Frontiera Oradea - Zorile Buntesti
Gloria Căbeşti - Inter Crişul Batăr
Izvorul Cociuba Mare - FC Universitatea Oradea
LPS Bihorul - Victoria Tulca
Unirea Roşia - Vulturul Dobreşti

Etapa 9
Victoria Tulca - Cetatea Finiş
Viitorul Josani - Frontiera Oradea
Zorile Buntesti - Gloria Căbeşti
Inter Crişul Batăr - Izvorul Cociuba Mare
Vulturul Dobreşti - FC Universitatea Oradea
Unirea Roşia - LPS Bihorul

Etapa 10
Cetatea Finiş - Unirea Roşia
Frontiera Oradea - Victoria Tulca
Gloria Căbeşti - Viitorul Josani
Izvorul Cociuba Mare - Zorile Buntesti
FC Universitatea Oradea - Inter Crişul Batăr
Vulturul Dobreşti - LPS Bihorul

Etapa 11
LPS Bihorul - Cetatea Finiş
Unirea Roşia - Frontiera Oradea
Victoria Tulca - Gloria Căbeşti
Viitorul Josani - Izvorul Cociuba Mare
Zorile Buntesti - FC Universitatea Oradea
Inter Crişul Batăr - Vulturul Dobreşti