BEIUSEANUL - zi de zi in Tara Binsului


Sport

Program competițional Liga a 5-a, Seria a 2-a

Etapa 1 25-08-2018

Gloria Căbeşti - Izvorul Cociuba Mare  
Partizanul Sânnicolau Român - Vida Pomezeu  
Biharea Marmogranit Vaşcău - Victoria Tulca  
Zorile Buntesti - AS Unirea Oşorhei 2016  
Voinţa Cheresig - Vulturul Dobreşti 
Victoria Avram Iancu - ACS Voința Ciumeghiu- 
Unirea Roşia - Viitorul Tărian

 

Etapa a 2-a - 02-09-2018

Vida Pomezeu - Gloria Căbeşti - 
Victoria Tulca - Partizanul Sânnicolau Român - 
AS Unirea Oşorhei 2016 - Biharea Marmogranit Vaşcău - 
Vulturul Dobreşti - Zorile Buntesti - 
ACS Voința Ciumeghiu - Voinţa Cheresig - 
Viitorul Tărian - Victoria Avram Iancu - 
Izvorul Cociuba Mare - Unirea Roşia -

 

Etapa 3 09-09-2018 - 17:00

Gloria Căbeşti - Victoria Tulca - 
Partizanul Sânnicolau Român - AS Unirea Oşorhei 2016 - 
Biharea Marmogranit Vaşcău - Vulturul Dobreşti - 
Zorile Buntesti - ACS Voința Ciumeghiu - 
Voinţa Cheresig - Viitorul Tărian - 
Victoria Avram Iancu - Unirea Roşia - 
Vida Pomezeu - Izvorul Cociuba Mare -

 

Etapa 4 16-09-2018 - 17:00

AS Unirea Oşorhei 2016 - Gloria Căbeşti - 
Vulturul Dobreşti - Partizanul Sânnicolau Român - 
ACS Voința Ciumeghiu - Biharea Marmogranit Vaşcău - 
Viitorul Tărian - Zorile Buntesti - 
Unirea Roşia - Voinţa Cheresig - 
Izvorul Cociuba Mare - Victoria Avram Iancu - 
Victoria Tulca - Vida Pomezeu -

 

Etapa 5 23-09-2018 - 17:00

Gloria Căbeşti - Vulturul Dobreşti - 
Partizanul Sânnicolau Român - ACS Voința Ciumeghiu - 
Biharea Marmogranit Vaşcău - Viitorul Tărian - 
Zorile Buntesti - Unirea Roşia - 
Voinţa Cheresig - Victoria Avram Iancu - 
Victoria Tulca - Izvorul Cociuba Mare - 
Vida Pomezeu - AS Unirea Oşorhei 2016 -

 

Etapa 6 30-09-2018 - 17:00

ACS Voința Ciumeghiu - Gloria Căbeşti - 
Viitorul Tărian - Partizanul Sânnicolau Român - 
Unirea Roşia - Biharea Marmogranit Vaşcău - 
Victoria Avram Iancu - Zorile Buntesti - 
AS Unirea Oşorhei 2016 - Victoria Tulca - 
Vulturul Dobreşti - Vida Pomezeu - 
Izvorul Cociuba Mare - Voinţa Cheresig -

 

Etapa 7 06-10-2018 - 15:00

Gloria Căbeşti - Viitorul Tărian - 
Partizanul Sânnicolau Român - Unirea Roşia - 
Biharea Marmogranit Vaşcău - Victoria Avram Iancu - 
Zorile Buntesti - Voinţa Cheresig - 
AS Unirea Oşorhei 2016 - Izvorul Cociuba Mare - 
Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti - 
Vida Pomezeu - ACS Voința Ciumeghiu -

 

Etapa 8 13-10-2018 - 15:00

Unirea Roşia - Gloria Căbeşti - 
Victoria Avram Iancu - Partizanul Sânnicolau Român - 
Voinţa Cheresig - Biharea Marmogranit Vaşcău - 
Zorile Buntesti - Izvorul Cociuba Mare - 
Vulturul Dobreşti - AS Unirea Oşorhei 2016 - 
ACS Voința Ciumeghiu - Victoria Tulca - 
Viitorul Tărian - Vida Pomezeu -

 

Etapa 9 20-10-2018 - 15:00

Gloria Căbeşti - Victoria Avram Iancu - 
Partizanul Sânnicolau Român - Voinţa Cheresig - 
Biharea Marmogranit Vaşcău - Zorile Buntesti - 
Izvorul Cociuba Mare - Vulturul Dobreşti - 
AS Unirea Oşorhei 2016 - ACS Voința Ciumeghiu - 
Victoria Tulca - Viitorul Tărian - 
Vida Pomezeu - Unirea Roşia -

 

Etapa 10 27-10-2018 - 15:00

Voinţa Cheresig - Gloria Căbeşti - 
Zorile Buntesti - Partizanul Sânnicolau Român - 
Biharea Marmogranit Vaşcău - Izvorul Cociuba Mare - 
ACS Voința Ciumeghiu - Vulturul Dobreşti - 
Viitorul Tărian - AS Unirea Oşorhei 2016 - 
Unirea Roşia - Victoria Tulca - 
Victoria Avram Iancu - Vida Pomezeu -

 

Etapa 11 03-11-2018 - 14:00

Gloria Căbeşti - Zorile Buntesti - 
Partizanul Sânnicolau Român - Biharea Marmogranit Vaşcău - 
Izvorul Cociuba Mare - ACS Voința Ciumeghiu - 
Vulturul Dobreşti - Viitorul Tărian - 
AS Unirea Oşorhei 2016 - Unirea Roşia - 
Victoria Tulca - Victoria Avram Iancu - 
Vida Pomezeu - Voinţa Cheresig -

 

Etapa 12 10-11-2018 - 14:00

Biharea Marmogranit Vaşcău - Gloria Căbeşti - 
Partizanul Sânnicolau Român - Izvorul Cociuba Mare - 
Viitorul Tărian - ACS Voința Ciumeghiu - 
Unirea Roşia - Vulturul Dobreşti - 
Victoria Avram Iancu - AS Unirea Oşorhei 2016 - 
Voinţa Cheresig - Victoria Tulca - 
Zorile Buntesti - Vida Pomezeu -

 

Etapa 13 17-11-2018 - 14:00

Gloria Căbeşti - Partizanul Sânnicolau Român
Vida Pomezeu - Biharea Marmogranit Vaşcău
Victoria Tulca - Zorile Buntesti
AS Unirea Oşorhei 2016 - Voinţa Cheresig
Vulturul Dobreşti - Victoria Avram Iancu
ACS Voința Ciumeghiu - Unirea Roşia
Izvorul Cociuba Mare - Viitorul Tărian