Arhivă articole

Fotbal bihorean - Program jocuri Liga a 4-a si Liga a 5-a

12.09.2019 09:42
Liga a 4-a - Programul etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, ora 11.00 FC Univ Oradea - CAO Oradea CSO Ştei - Crişul Aleşd CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd Ora17:00 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei CS Săcueni - CS Mădăras Duminica, 15...

Fotbal bihorean - Rezultate

09.09.2019 07:32
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, CAO – Unirea Valea lui Mihai 3-0 Au marcat: Sg. Ciocan 44, Costea 57, Letan 85   CS Oșorhei – CS Diosig 3-3 Au marcat: Suciu 30, 49, Ban 56/Iacob 16, 48, Samuilă 65 ag   Crișul Aleșd – Unirea Livada 2-1 Au marcat: Vlad Țap 16,...

Fotbal judetean - Programul etapei a 3-a

06.09.2019 17:24
Liga a 4-a - Programul etapei a 3-a Sambata, 7 Sept, Ora 11 ACS CAO 1910 Oradea – CS Unirea Valea lui Mihai CS Oşorhei – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 Crişul Aleşd – Unirea Embrak Livada CS Săcueni – CSM Olimpia Salonta CS Mădăras – CS Viitorul Borş Duminica, 8 Sept, ora 17:00 CS Bihorul Beius...

Fotbal - Cupa Romaniei

04.09.2019 14:02
UPDATE - Rezultate Gloria Beiuș – Olimpia Salonta 6-0 Au marcat: Trip 6 pen, Rusu 20, Micle 38, Manea 81, 86, Marcu 87pen   AS Vadu Crișului – Viitorul Borș 0-1 A marcat: Cristi Tătar 72   CS Diosig – Crișul Sântandrei 0-4 Au marcat: Onaca 13, Kun 52, Petrila 62, R. Matei...

Fotbal judetean - Rezultate din etapa a doua

02.09.2019 15:12
Liga a 4-a  Joi, CSO Ștei – CS Oșorhei 2-1 Au marcat:  Mândru 45+1, Gheban 90+3/Sorin Ban 74   Sambata Viitorul Borș – CAO 0-5 Au marcat: Hosu 21, 61 84, 89, Sg. Ciocan 24 FC Universitatea – Crișul Aleșd 1-0 A marcat: Palinceak 90 Unirea Valea lui Mihai – Bihorul Beiuș 5-3 Au...

Fotbal judetean - Programul etapei a doua

29.08.2019 11:57
Meciurile etapei a 2-a din `fotbalul mic` se desfasoara pe parcursul a 4 zile. Primul joc are loc joi, la Stei, iar ultimele partide se vor juca duminica, de la ora 17. Echipele beiusene joaca sambata, CS Bihorul Beius de la ora 18, in deplasare la Valea lui Mihai, in timp ce Gloria va juca primul...

Fotbal bihorean - Rezultate din Liga a 4-a si din Liga a 5-a

26.08.2019 13:50
Liga a 4-a - Rezultate inregistrate in prima etapa   Crișul Aleșd – Unirea Valea lui Mihai 3-2 Au marcat: Laszlo Zoltan 2, Vlad Țap 7, Edveș 57/ Gego 37, Tibi Szeleș 90+3pen   CS Oșorhei – Unirea Livada 2-1 Au marcat: Norbi Gyori 43, Ban Matei 90+2/Bogdan Laslău 45   CAO Oradea –...

Fotbal ca odinioara

20.08.2019 07:59
A doua editie a manifestarii ``Fotbal ca odinioara`` s-a desfasurat duminica, 18 august, pe terenul de ``Peste apa``, aceeasi locatie ca anul trecut.  Programat initial pentru 4 august, evenimentul a fost reprogramat din cauze obiective. Poate de aceea am consemnat cateva absente, unii dintre...

Fotbal - Cupa Romaniei faza a doua pe judet

16.08.2019 21:15
Joi Izvorul Cociuba Mare – FC Universitatea   Sambata, ora 11 Cetatea Biharia – Viitorul Borş Voinţa Suplac – Unirea Valea lui Mihai Ora 17,30 Slovan Valea Cerului – CS Săcueni AS Vadu Crişului – Foresta Tileagd Minerul Şuncuiuş – Crişul Aleşd Voinţa Ciumeghiu – Olimpia Salonta Gloria Beiuş –...

Incepe ``fotbalul mic``

10.08.2019 07:39
``Fotbalul mic`` porneste la drum, deocamdata timid, cu 6 meciuri din faza 1 a Cupei Romaniei la care protagoniste sunt echipe din Liga a 5-a. Peste o saptamana vor juca, in faza a doua a Cupei Romaniei, si echipele din Liga a 4-a. Campionatul in cele doua ligi va incepe pe 23-25...
Elemente: 21 - 30 din 1159
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>