Arhivă articole

Fotbal bihorean - Programul etapei a 11-a

Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 ACS CAO 1910 Oradea - Crişul Sântandrei Universitatea Oradea - CSC Sânmartin 2 Ora 12.00 Crişul Aleşd - Foresta Tileagd Ora 12.30 Viitorul Borş - CS Săcueni Ora 14.00 CS Mădăras - CSO Ştei Unirea Valea Mihai – CSM Olimpia Salonta   Duminica Ora 14.00 CS...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a Sambata CS Săcueni – CAO Oradea 1-5 Au marcat: Mare 67/Mare 21ag, Hosu 33, 84, Lezeu 38, Costea 81 CSO Ştei – Unirea Livada 1-2 Marcatori: Mândru 19/Laslău 24, 84 Olimpia Salonta – Viitorul Borş 1-5 Au marcat: Perț 1/Em. Zadori, 10, 60, S. Zadori 48, Wartitz 90, Petricău 90+2 CS Oşorhei...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Programul etapei a 10-a

Programul etapei a 10-a Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 CS Săcueni – CAO Oradea CSO Ştei – Unirea Livada Ora 13.00 CSM Olimpia Salonta – Viitorul Borş CS Oşorhei – Crişul Aleşd CS Diosig – Universitatea Oradea Duminica Ora 13.00 CSC Sânmartin II – Unirea Valea lui Mihai Ora 14.00 Crişul Sântandrei...
Citeşte mai mult

Fotbal Bihorean - Rezultate

Rezultate etapa a 9-a - Liga a 4-a CAO Oradea – Olimpia Salonta 5-1 (3-1) Au marcat: Blăgea 4, M. Hosu 13, Sg. Ciocan 37, P. Gânţe 79, 85 / C. Şipoş 40   Universitatea Oradea – CSO Ştei 1-1 (1-0) Au marcat: M. Şandra 44 / Dr. Pele 60 penalty   Viitorul Borş – CSC Sânmartin II 3-0 (1-0) Au...
Citeşte mai mult

Cupa Mondiala de Rugby 2019 - Sferturi de finala

Cupa Mondiala de Rugby care se desfasoara in Japonia a ajuns in faza sferturilor de finala.   Sferturi de finală 19 septembrie, ora 10.15 Anglia - Australia ora 13.15 Noua Zeelanda - Irlanda 20 septembrie, ora 10.15 Tara Galilor - Franta ora 13.15 Japonia – Africa de...
Citeşte mai mult

Fotbal bihorean - Programul etapei a 9-a

Liga a 4-a – Programul etapei a 9-a Sambata, ora 11 ACS CAO 1910 Oradea – Olimpia Salonta, FC Universitatea Oradea – CSO Ştei, Viitorul Borş – CSC Sânmartin II, Ora 13 CS Bihorul Beiuş – CS Săcueni Ora 15 Crişul Aleşd – Crişul Sântandrei, Unirea Valea lui Mihai – CS Diosig Bihardioszeg, Duminica,...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultatele etapei a 8-a

Liga a 4-a  CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai 2-0 Au marcat: Gruie 31, Pirtea 89   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 6-2 Au marcat: . Şipoş 24, 69, 86, Perţ 49 din 11 m, Cr. Ţârlea 66, Varga 90+4 / Tipea 19, Raul Lasc 63   CS Oșorhei – CS Mădăras 3-1 Au marcat: Nino Ban 18, Paul...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga a 4-a – Programul etapei a 8-a Sâmbătă, 12 octombrie Ora 11:00 CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai Ora 13:00 Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș CS Oșorhei – CS Mădăras CS Diosig – Viitorul Borș Ora 14:00 CSC Sânmartin – CAO Ora 15:00 CS Săcueni – Crișul Aleșd Duminică, 13 octombrie Ora 13:00...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate din Liga a 4-a si din Liga a 5-a

In Liga a 4-a CS Bihorul Beius a preluat ``lanterna rosie`` dupa infrangerea suferita acasa in fata celor de la Sanmartin. Steiul a pierdut cu scor de tenis in meciul de la Bors jucat miercuri in prologul etapei. In Seria a doua din Liga a 5-a Gloria Beius s-a impus in deplasarea de la Rosia. Jocul...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Program jocuri

Liga a 4-a – Programul etapei a 6-a CS Viitorul Borş - CSO Ştei 6-0 (3-0) - s-a jucat miercuri Marcatori: Kiss M. 13, Zadori S. 31, 77, V. Petricău 36, 70, Zadori E. 86 La juniori: 0-5. SÂMBĂTĂ Ora 11.00:  ACS CAO 1910 Oradea - CS Diosig Ora 13.00 Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta Ora...
Citeşte mai mult