Arhivă articole

Fotbal judetean - Rezultatele etapei a 8-a

14.10.2019 12:51
Liga a 4-a  CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai 2-0 Au marcat: Gruie 31, Pirtea 89   Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș 6-2 Au marcat: . Şipoş 24, 69, 86, Perţ 49 din 11 m, Cr. Ţârlea 66, Varga 90+4 / Tipea 19, Raul Lasc 63   CS Oșorhei – CS Mădăras 3-1 Au marcat: Nino Ban 18, Paul...

Fotbal judetean - Program jocuri

12.10.2019 08:49
Liga a 4-a – Programul etapei a 8-a Sâmbătă, 12 octombrie Ora 11:00 CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai Ora 13:00 Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș CS Oșorhei – CS Mădăras CS Diosig – Viitorul Borș Ora 14:00 CSC Sânmartin – CAO Ora 15:00 CS Săcueni – Crișul Aleșd Duminică, 13 octombrie Ora 13:00...

Fotbal judetean - Rezultate din Liga a 4-a si din Liga a 5-a

07.10.2019 08:54
In Liga a 4-a CS Bihorul Beius a preluat ``lanterna rosie`` dupa infrangerea suferita acasa in fata celor de la Sanmartin. Steiul a pierdut cu scor de tenis in meciul de la Bors jucat miercuri in prologul etapei. In Seria a doua din Liga a 5-a Gloria Beius s-a impus in deplasarea de la Rosia. Jocul...

Fotbal judetean - Program jocuri

04.10.2019 13:55
Liga a 4-a – Programul etapei a 6-a CS Viitorul Borş - CSO Ştei 6-0 (3-0) - s-a jucat miercuri Marcatori: Kiss M. 13, Zadori S. 31, 77, V. Petricău 36, 70, Zadori E. 86 La juniori: 0-5. SÂMBĂTĂ Ora 11.00:  ACS CAO 1910 Oradea - CS Diosig Ora 13.00 Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta Ora...

Fotbal judetean - Rezultate

30.09.2019 13:15
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 6-a Sambata CSO Ştei – ACS CAO 1910 Oradea 1-2 Marcatori: C. Mândru 59 / P. Blăgea 37, M. Hosu 70   FC Universitatea Oradea – Unirea Valea lui Mihai 2-3 Marcatori: D. Gavrilaş 7, V. Pop 81 / Fl. Lazăr 2, R. Crişan 39 penalty, Al. Gego 63   CS Diosig – CS...

Fotbal judetean - Program jocuri

27.09.2019 12:13
Liga a 4-a - Programul etapei a 6-a Sambata, ora 11 CSO Ştei - CAO Oradea Universitatea Oradea - Unirea Valea lui Mihai Ora 13 CS Diosig - CS Bihorul Beius Ora 17 Olimpia Salonta - Foresta Tileagd CS Săcueni - CS Oşorhei Duminica,ora 10 Unirea Livada - Viitorul Borş Ora 15 CSC Sânmartin -...

Fotbal judetean - Rezultate

23.09.2019 19:49
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 5-a Sambata, CS Mădăras - Unirea Valea lui Mihai 6-1 Viitorul Borş - Universitatea Oradea 2-1 CAO Oradea - Unirea Livada 2-1 Crişul Aleşd - CS Diosig 2-3 CS Oşorhei - Olimpia Salonta 4-1 Duminica, CS Bihorul Beius – CSO Ştei 0-2 Foresta Tileagd – CSC Sânmartin...

Fotbal judetean - Program jocuri

20.09.2019 08:00
Liga a 4-a - Programul etapei a 5-a Sambata, ora 11:00 CS Viitorul Borş – FC Universitatea Oradea Clubul Sportiv Oşorhei – CSM Olimpia Salonta ora 15:00 Crişul Aleşd – CS Diosig Bihardioszeg ora 17:00 CS Mădăras – CS Unirea Valea lui Mihai ACS CAO 1910 Oradea – Unirea Embrak Livada Duminica, ora...

Fotbal judetean - Rezultate

16.09.2019 20:03
Liga a 4-a - Rezultatele etapei a 4-a Sâmbata, 14 septembrie, FC Univ Oradea - CAO Oradea 0-4 CSO Ştei - Crişul Aleşd 6-0 CS Diosig Bihardioszeg - Foresta Tileagd 6-0 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş 4-2 CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei 0-0 CS Săcueni - CS Mădăras...

Snooker - Ronnie O`Sullivan a castigat Shanghai Masters

15.09.2019 20:21
Ronnie O`Sullivan a  castigat cea de-a 13-a editie a Mastersului de la Shanghai, dupa ce a trecut, in finala de Shaun Murphy cu 11-9. Este al treilea titlu consecutiv adjudecat de Ronnie.  Prima editie a fost in 2007 cand s-a impus Dominic Dale, invingator cu 10-6 in fata lui Ryan Day....
Elemente: 1 - 10 din 1150
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>