Ştiri

Fotbal judetean - finaalul turului in Liga a 4-a

Liga a 4-a, CAO Oradea – Bihorul Beiuș 4-0 (1-0) Au marcat: Alin Panti 7, Blăgea 53 penalty, Ş. Man 81, D. Costea 90+2   Viitorul Borș – Crișul Aleșd 6-2 (4-0) Au marcat: M. Kiss 9, Waritz 21, V. Petricău 27, R. Giura 30, Alungi 80, Zadori 90 / Horvat 56, Mîndrilă 67   CSO Ștei – CS...
Citeşte mai mult

Alegeri prezidentiale - cum s-a votat in Tara Binsului!

BIHOR Klaus Iohannis 66,11% (159.882 voturi) Viorica Dăncilă 33,89% (81.841 voturi)   ORADEA Klaus Iohannis – 64.659 voturi – 71,5% Viorica Dăncilă – 25.802 voturi – 28,5%   Beiuş: Klaus Iohannis – 61,75%, Viorica Dăncilă – 38,25% Ştei : Klaus Iohannis – 58,30%, Viorica Dăncilă –...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean

Liga a 4-a, etapa a 14-a Crişul Aleşd – ACS CAO 1910 Oradea 1-2 (0-1) Marctori: Ad. Horvat 65 / Al. Lezeu 38, P. Gânțe 67   Olimpia Salonta – CSO Ştei 1-0 (1-0) Marcator: Paljanos 20   CS Oşorhei – Unirea Valea lui Mihai 0-2 (0-1) Marcatori: Boros I. 38, Gego 65   CS Săcueni – Unirea...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a Etapa a 13-a CAO – Foresta Tileagd 7-0 Au marcat: Ciocan 7, 45, Hosu 24, 56 Cr. Copil 56, Gânțe 59, Man 88   FC Universitatea – CS Săcueni 4-0 Au marcat: Sturz 8, Ilieș 24, Bogdan Vlad 70, Bulz 89   CSO Ștei – CSC Sânmartin 2-0 Au marcat: Galea 59, Mândru 61   Viitorul...
Citeşte mai mult

FOTBAL BIHOREAN - REZULTATE

La sfarsitul saptamanii s-au desfasurat meciurile etapei a 12-a in Liga a 4-a. In ultimul esalon, Liga a 5-a, s-au jucat meciurile restante, in Seria 1, respectiv meciurile din penultima etapa a turului, in Seria a 2-a. Rezultate Liga a 4-a Sâmbătă, Crișul Aleșd – CS Mădăras 1-2 Au marcat: Buda...
Citeşte mai mult

Fotbal bihorean - Programul etapei a 11-a

Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 ACS CAO 1910 Oradea - Crişul Sântandrei Universitatea Oradea - CSC Sânmartin 2 Ora 12.00 Crişul Aleşd - Foresta Tileagd Ora 12.30 Viitorul Borş - CS Săcueni Ora 14.00 CS Mădăras - CSO Ştei Unirea Valea Mihai – CSM Olimpia Salonta   Duminica Ora 14.00 CS...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a Sambata CS Săcueni – CAO Oradea 1-5 Au marcat: Mare 67/Mare 21ag, Hosu 33, 84, Lezeu 38, Costea 81 CSO Ştei – Unirea Livada 1-2 Marcatori: Mândru 19/Laslău 24, 84 Olimpia Salonta – Viitorul Borş 1-5 Au marcat: Perț 1/Em. Zadori, 10, 60, S. Zadori 48, Wartitz 90, Petricău 90+2 CS Oşorhei...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Programul etapei a 10-a

Programul etapei a 10-a Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 CS Săcueni – CAO Oradea CSO Ştei – Unirea Livada Ora 13.00 CSM Olimpia Salonta – Viitorul Borş CS Oşorhei – Crişul Aleşd CS Diosig – Universitatea Oradea Duminica Ora 13.00 CSC Sânmartin II – Unirea Valea lui Mihai Ora 14.00 Crişul Sântandrei...
Citeşte mai mult

Ştiri

Fotbal judetean - finaalul turului in Liga a 4-a

Liga a 4-a, CAO Oradea – Bihorul Beiuș 4-0 (1-0) Au marcat: Alin Panti 7, Blăgea 53 penalty, Ş. Man 81, D. Costea 90+2   Viitorul Borș – Crișul Aleșd 6-2 (4-0) Au marcat: M. Kiss 9, Waritz 21, V. Petricău 27, R. Giura 30, Alungi 80, Zadori 90 / Horvat 56, Mîndrilă 67   CSO Ștei – CS...
Citeşte mai mult

Alegeri prezidentiale - cum s-a votat in Tara Binsului!

BIHOR Klaus Iohannis 66,11% (159.882 voturi) Viorica Dăncilă 33,89% (81.841 voturi)   ORADEA Klaus Iohannis – 64.659 voturi – 71,5% Viorica Dăncilă – 25.802 voturi – 28,5%   Beiuş: Klaus Iohannis – 61,75%, Viorica Dăncilă – 38,25% Ştei : Klaus Iohannis – 58,30%, Viorica Dăncilă –...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean

Liga a 4-a, etapa a 14-a Crişul Aleşd – ACS CAO 1910 Oradea 1-2 (0-1) Marctori: Ad. Horvat 65 / Al. Lezeu 38, P. Gânțe 67   Olimpia Salonta – CSO Ştei 1-0 (1-0) Marcator: Paljanos 20   CS Oşorhei – Unirea Valea lui Mihai 0-2 (0-1) Marcatori: Boros I. 38, Gego 65   CS Săcueni – Unirea...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a Etapa a 13-a CAO – Foresta Tileagd 7-0 Au marcat: Ciocan 7, 45, Hosu 24, 56 Cr. Copil 56, Gânțe 59, Man 88   FC Universitatea – CS Săcueni 4-0 Au marcat: Sturz 8, Ilieș 24, Bogdan Vlad 70, Bulz 89   CSO Ștei – CSC Sânmartin 2-0 Au marcat: Galea 59, Mândru 61   Viitorul...
Citeşte mai mult

FOTBAL BIHOREAN - REZULTATE

La sfarsitul saptamanii s-au desfasurat meciurile etapei a 12-a in Liga a 4-a. In ultimul esalon, Liga a 5-a, s-au jucat meciurile restante, in Seria 1, respectiv meciurile din penultima etapa a turului, in Seria a 2-a. Rezultate Liga a 4-a Sâmbătă, Crișul Aleșd – CS Mădăras 1-2 Au marcat: Buda...
Citeşte mai mult

Fotbal bihorean - Programul etapei a 11-a

Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 ACS CAO 1910 Oradea - Crişul Sântandrei Universitatea Oradea - CSC Sânmartin 2 Ora 12.00 Crişul Aleşd - Foresta Tileagd Ora 12.30 Viitorul Borş - CS Săcueni Ora 14.00 CS Mădăras - CSO Ştei Unirea Valea Mihai – CSM Olimpia Salonta   Duminica Ora 14.00 CS...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a Sambata CS Săcueni – CAO Oradea 1-5 Au marcat: Mare 67/Mare 21ag, Hosu 33, 84, Lezeu 38, Costea 81 CSO Ştei – Unirea Livada 1-2 Marcatori: Mândru 19/Laslău 24, 84 Olimpia Salonta – Viitorul Borş 1-5 Au marcat: Perț 1/Em. Zadori, 10, 60, S. Zadori 48, Wartitz 90, Petricău 90+2 CS Oşorhei...
Citeşte mai mult

Fotbal judetean - Programul etapei a 10-a

Programul etapei a 10-a Liga a 4-a Sambata Ora 11.00 CS Săcueni – CAO Oradea CSO Ştei – Unirea Livada Ora 13.00 CSM Olimpia Salonta – Viitorul Borş CS Oşorhei – Crişul Aleşd CS Diosig – Universitatea Oradea Duminica Ora 13.00 CSC Sânmartin II – Unirea Valea lui Mihai Ora 14.00 Crişul Sântandrei...
Citeşte mai mult

Subiect: Ştiri

Niciun comentariu găsit.

Comentariu nou